Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Народні новини від Українського Віртуального Опору.


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР підіймає цю групу для ІНФОРМУВАННЯ УКРАЇНЦІВ про РЕАЛЬНІ НОВИНИ в Україні та СВІТІ.

Народні новини від Українського Віртуального Опору.
УВО (Український Віртуальний Опір) запустив новий проект "УВО-Новини" (http://www.facebook.com/groups/uvo.novyny/) тиждень тому поки що через соціальну мережу Facebook.

Проект передбачає створення народних новин. Офіційні мас-медія ховають від людей РЕАЛЬНІ НОВИНИ. УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР підіймає цю групу для ІНФОРМУВАННЯ УКРАЇНЦІВ про РЕАЛЬНІ НОВИНИ в Україні та СВІТІ. Поінформований === СИЛЬНИЙ! Українці мають ПРАВО на достовірну правдиву та доступну ІНФОРМАЦІЮ! Приєднюємося до групи та ПОВІДОМЛЯЄМО своїм братам та сестрам РЕАЛЬНІ НОВИНИ!

Поки що проект буде в соціальній мережі Facebook, де буде відбуватися обкатка проекту, відпрацювання алгоритму роботи, створення організаційної структури тощо.

Наш проект не має і не буде мати відношення до жодної з політичних партій, організацій, олігархату, фінансових корпорацій, інших засобів масової інформації та інформаційних агентств. У кожного є реальна можливість взяти участь в проекті та реально впливати на формування інформаційного простору в країні.

Запрошуємо всіх взяти участь в проекті. Приєднуйтесь та запрошуйте до нас ваших друзів та знайомих. За тиждень роботи група вже налічує більше 1000 чоловік. Вас почує кожний!

Проект УВО-Новини також передбачає собою швидкий та ефективний засіб комунікації між організаціями третього сектору, засобами масової інформації та самими громадянами, тому запрошуємо до співпраці інформаційні агентства, Інтернет – ресурси, журналістів, блогерів та всіх тих, хто прагне зберегти СВОБОДУ СЛОВА в країні.

На сьогодні відбувається формування кореспондентських пунктів по Україні та за її межами, створення прес-центру, аналітичного центру та інших структурних елементів проекту. Якщо у вас виникло бажання стати частиною проекту, то ви можете подати заявки через скайп наступним координаторам проекту:

1. Андрій Скакодуб: garlem20101

2. Сергій Назаревич: aqueelone

3. Юрій Біганський: bihanskyy

4. Віктор Алекса: aleksa72v32

5. Віталій Вишнюк: vvitorio11

В заявці ви повинні повідомити своє прізвище, ім'я та по батькові, вказати номер мобільного телефону, адресу проживання.

Разом з тим, ми будемо працювати над розширенням мережі проекту: створення повноцінного Інтернет-ресурсу, запуску новин на нашому Інтернет-Радіо "РадіоВоля", яке вже запрацювало в тестовому режимі.

http://radio.volya.cv.ua/

Сьогодні проекту тільки тиждень, тому він ще не схожий на той формат, який повинен бути. Для того, щоб він запрацював відповідно до тієї концепції, яка повинна бути, потрібен власний Інтернет-ресурс. Новини будуть творитись нами без цензури без коректур, вся правда, якою вона є. У нас немає суспільного мовлення, – телебачення преси, більшість інтернет-ресурсів також піддаються цензурі та почасти не є об*єктивними. Розміщуйте новини свідками яких є ви, ми прагнемо до створення нових новин в режимі реального часу. Копіпаст та інформацію несвіжого формату не дуже сприймаємо, але і не забороняємо. Для того, щоб розмістити новину, можете використовувати свої блоги або форум УВО (http://forum.uvo.cv.ua/index.p hp) або форум "Чорної ради (http://chorna-rada.org.ua/inde x.php).

Приєднюємося до групи та ПОВІДОМЛЯЄМО своїм братам та сестрам РЕАЛЬНІ НОВИНИ!

Український Віртуальний Опір


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua