Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Єдиним містом півдня, де вишли проти фашистського "російського маршу" був Севастополь


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

5 листопада в Севастополі неонацистською організацією "Російський Блок" був проведений так званий "Російський Марш", цей марш проходить з 2006 року і відомий своєю фашистською, сепаратистською і ксенофобською ідеологією.

Єдиним містом півдня, де вишли проти фашистського ''російського маршу'' був Севастополь
Напередодні до міської адміністрації було передано звернення з цього приводу:

ЗВЕРНЕННЯ

Голові Севастопольської міської державної адміністрації

Яцубе Володимиру Григорович

Громадськість стурбована інформацією про проведення в Севастополі 5 листопада 2011 року так званого "Російського маршу" ("Русского Марша"). Аналогічні марші в Росії проводяться не перший рік. Вони відомі участю в них активістів фашистських та расистських організацій і завжди забороняються.

Організатори "Російського маршу" збираються використати цей захід для пропагування людиноненависницьких фашистських та расистських ідей, заперечення Незалежності України та українського статусу Севастополя.

Хотілося б також відмітити, що які б безневинні лозунги не декларували в повідомленні про проведення "Російського маршу" його організатори, або як би вони потім його не перейменовували, це дійство покликане створити напругу на національному ґрунті зокрема в Севастополі й в Україні взагалі. Доказом цього можуть слугувати листівки, які поширювалися різними організаторами цього маршу у Севастопополі в минули роки в переддень його проведення (фотографії листівок додаються, вони були особисто сфотографовані Дмитром Білоцерковцем).

Також нам стало відомо, що під час проведення маршу цього року, можуть відбутися бійки між конфліктуючими радикальними фашистськими угрупованнями.

Ми переконані, що проведення цього дійства вкладається в сценарій дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Севастополі, який реалізується цими фашистськими організаціями останніми роками. Також потрібно відмітати, що не дивлячись на заборони цього дійства в 2008,2009 роках, цей марш все одно проходив саме з фашистськими лозунгами.

Ми закликаємо місцеві органи влади та правоохоронні органи не допустити проведення антиукраїнського фашистського шабашу під назвою "Російський марш", запобігти хуліганським діям його учасників та захистити таким чином севастопольців від провокацій екстремістів.

Степан Барна

Дмитро Білоцерковець

Олесь Донній

В'ячеслав Кириленко

Тарас Стецьків


Уперше з 2006 року, міська влада не наважилася заборонити цей захід.

У зв'язку з цим деякими севастопольцями було прийнято рішення зустріти з протестом цей марш перегородивши йому рух, у зв'язку з чим, було подано відповідне повідомлення.

Російський Блок планував, почати свій хід у 18.00, по певному маршруту, але дізнавшись про протестну акцію, вирішив перенести місце і час.

У зв'язку з цим їх опонентами було подано нове повідомлення про проведення акції.

З затримкою в годину російський блок, все ж почав свій хід, в якому взяло участь близько 200 чоловік, відмітної ця подія була тим, що за добу до цього по деяких севастопольських гуртожитках ходили і збирали людей, готових пройтись за гроші.

Коли хід підходив до кінотеатру Перемога, що на Великій Морській, їх зустріли близько 60 чоловік з українськими прапорами, які вишикувалися живим ланцюгом упоперек тротуару, побачивши це, російський блок перейшов на іншу сторону дороги і продовжив свій хід, за що у відповідь отримав безперервні гасла – "Слава Україні! Героям Слава!" Розділили дві сторони, близько 50 співробітників беркуту. В останній момент до хлопців з українськими прапорами почали приєднуватися севастопольці які проходили поруч.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua