Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Звернення Українського Віртуального Опору з приводу 70-ї річниці з дня проголошення Акту відновлення Української Держави.


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Звернення УВо до 30 червня 2001 року

Звернення Українського Віртуального Опору з приводу 70-ї річниці з дня проголошення Акту відновлення Української Держави.
30 червня Україна відзначає 70-десяту річницю з дня, коли Українськими Національними Зборами в окупованому Львові було проголошено Акт відновлення Української Держави. 100 представників зі всієї України разом з представником УГКЦ Йосифом Сліпим дали зрозуміти окупаційній владі СРСР та Німеччині, що Україна – це незалежна та суверенна держава, що будь-яка окупаційна влада є ворогом для України.

Звістка про відновлення української державності пішла по всій території України, але лише через 50 років Україна здобула незалежність і стала суверенною країною.

І хоча проголошений Акт на тлі масових репресій українського населення, які прокотилися протягом останніх 10-ти років по всій території України, був лояльним для Німеччини на той момент, відразу після його проголошення вже 5 липня 1941 року почалися розстріли та арешти учасників зборів. Акт відновлення Української Держави є для України віковічним документом, історичною квінтесенцією української національної ідеї, – відтворення вільної та незалежної України. Українці навіть в тяжкі часи подвійної окупації не полишали думок про українську державність, а проголошений акт дає розуміння всіх історичних подій доби окупації в Україні.

Сьогодні Україну не можна назвати до кінця незалежною та суверенною країною, враховуючи численні економічні, соціокультурні, геополітичні та зовнішні чинники. Українець є наймитом в своїй державі, а Україна поступово втрачає свою державність завдяки своїм власним окупантам, а не московським і не гітлерівським.

Не тільки в цей день 30 червня, а і завжди ми повинні здобувати та плекати державність України, перемагати свого внутрішнього раба, обставини і не забувати, що в Україні при владі перебуває олігархічно-компрадорський режим, який заслуговує тільки на шибеницю.

Чи мають сьогодні українці вільну, незалежну та суверенну українську державу? Чи можемо ми пишатись своєю країною, так, як ми того хочемо?

В 1941 році було зрозуміло, хто є ворогом, від кого потрібно боронити України. В 2011 році українці повинні боротись самі з собою, бо саме ми дозволили занапастити свою державу, саме наша байдужість призвела до того, що нами кермують лихварі та заброди.

Український Віртуальний Опір закликає відзначити цей день 30 червня народженням в собі справжнього українця, свобідного, вільного та небайдужого до своєї країни.

Українцям – славу і волю!

Ворогам – знеславлення і вигнання!

Слава Україні!

Героям Слава!

Пам'ятна дошка на честь подій 1941р у ЛьвовіІСТОРИЧНИЙ БАЛКОН У ЛЬВОВІ,НА ЯКОМУ ПРОГОЛОШЕНО Акт відновлення...Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua