Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Бовыкин   демократия   гласность   Закон о доступе к информации

І знову мимо! Про доступ до інфомації

Бовикін Сергій | 22.05.2011 22:59

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Пішов у життя закон України про доступ до інформації... і то так пішов, що так не ходили досі. Ось так, як то кажуть, ХВАЦЬКО! Скільки він отак проходить вже маємо певні показники – недовго!
Доступ до інформації це:


І знову мимо! Про доступ до інфомації
Пішов у життя закон України про доступ до інформації... і то так пішов, що так не ходили досі. Ось так, як то кажуть, ХВАЦЬКО! Скільки він отак проходить вже маємо певні показники – недовго!

У чому ж річ? Можливо не те взуття? Можливо трохи "заскорузлого" кашкета надягнули на нього? Чи спідня білизна трохи тисне в місцях де має бути гордість? Це ще поки невідомо! Але точно прогнозую, що десь воно таки порве. Добре, якщо буде зношуватись взуття – літом можна походити босому, взимку нам не звикати... скільки тієї зими?! Старшніше, якщо змореться та захоче присісти – штанці можуть і тріснути! А на це в нас в країні чекають завши – так каже невтішна статистика!

Чому? Ну чому ти моя Україна слухаєш дурних ідіотів? Дурних та недалеких!

Чому ти моя Україно не вчишся на міжнародному досвіді а лише живеш із затьмареним розумом від можливого вступу у лайно Європи? (Європи, яке вже розпадається!)

Чому, моя Україно, ти не поглянеш у бік Великобританії і не пригадаєшь ті моменти, які призвели до покращення економічної ситуації в ній в часи важкі та темні. В часи, коли чиновники Англії плодили позашлюбних дітей від негрів (які потім стали афроамериканцями, чи афро англійцями) та не переймалися надто життям свого народу. Бо вважали себе винятковими! Як от зараз у нас рахують себе оці блюзнірські депутати та чиновники, підприємці та злочинці (про "голубих я вже писав")

Чому ТИ (Я МАЮ ТАКЕ ПРАВО, ЯК ТВІЙ ТВОРЕЦЬ) моя Україно не зрозумієш, що такий закон то пусте базікання...

Доступ до інформації це:

1. Можливість мати соціальну допомогу, яка надає можливість виписувати щонайменше два друкованих видання в рік. Одне щоденне місцеве та друге щомісячне загально державне.

2. Зобовязання проводити розслідування по факту викладенному в любому друкованому виданні, ТБ, чи офіційному блозі громадянина України.

3. Широка можливість довести інформацію по телефонам довіри.

4. Широка можливість користатися інтернетом та наявність поміркованої безлічі діючих поштових скриньок всіх державних структур

І САМЕ ГОЛОВНЕ

5. Оприлюднення ВСІХ первинних документів витратних статей всіх БЮДЖЕТІВ КРАЇНИ!!

Пригадуємо Англію...розвиток економіки, суспільства та всіх сфер життя відновився від одного маленького руху.

ПРИЙНЯЛИ РіШЕННЯ ОФіЦіЙНО ОПУБЛіКОВУВАТИ ВСі ВИТРАТНі СТАТТІ БЮДЖЕТУ З ВСІМА КОШТОРИСАМИ.

І ВСЕ!! Нічого не потрібно робити! Сидить собі міністр, чи хто повище та просто читає пресу чи слушає ТБ чи сам, як Дмитро не лінується тицьнути у новенький монітор та прочитати звернення людей. Нічого ніхто не зможе вкрасти край міри, як ото в насзараз розтринькують кошти всіх рівнів при допомозі фіктивних кошторисів,змови з банкірами, знищення людей...

(Звісно мають бути і ще механізми про які я писати тут не буду,бо надіюся,що в нас в країні припинять набирати на роботи за приналежність до сионізму, чи гомосексуалізму, родинності чи злочинності... і тоді і я зможу зробити Україну багатою та рівною для всіх, крім іноземців!!)

А з нашого " Роя" не буде... ніц, бо СУДИ ЗПЛЮНДРУЮТЬ ВСЕ ПОЗИТИВНЕ, ЩО МАЛО НАРОДИТИСЯ З ПОЧАТКОМ ЦЬОГО ЗАКОНУ!

Суди займаються помстою людям, бо обираються з помийок державних органів. вони звільнялися через крадіжки та вбивства, гвалтування та аморальність... а потім йшли вчитися та тепер судять народ! Яку ви хочете інформаціюотримати в Рівненській області, якщо всі судді цієї запроданої жидами області прикривають злочини, фальшують матеріали справ, надають накази переслідувати людей??! Що ви хочете отримати?

Я скажу, що саме ви хочете. ви хочете... щоб вам самим було все відкрито.щоб ви спокійно могли вдертися в життя бідних людей прикриваючись оцим законом!! Отримати лоюбу інформацію про життя людини прикриваючись доступністю держаної інформації.бо трактувати подію мождна по різному...

Словм та ділом ви відкрили наше бідове життя ще більшому колу знущателів і при цьому жодним чином не наблизили нас – ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ ДО ІНФОРМАЦІЇ!!!

ХАЙ ВАМ БУДЕ ГРЕЦЬ!!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua