Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Володимир Даниленко   КПУ   Верховна Рада України   охорона дитинства   особи до 16 років   алкоголь

Володимир Даниленко ініціював законопроект, який обмежує доступ дітей до місць де здійснюється розпивання спиртних напоїв.

donn | 21.02.2011 16:53

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

21 лютого 2011 р народний депутат України, Перший секретар Сумського обласного комітету Компартії України зареєстрував у Верховній Раді України проекту Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони знаходження особи, яка не досягла 16-річного віку у закладі в якому здійснюється розпивання алкогольних напоїв)

Володимир Даниленко ініціював законопроект, який обмежує доступ дітей до місць де здійснюється розпивання спиртних напоїв.
21 лютого 2011 року народний депутат України, Перший секретар Сумського обласного комітету Компартії України зареєстрував у Верховній Раді України проекту Закону України Про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо заборони знаходження особи, яка не досягла 16-річного віку у закладі в якому здійснюється розпивання алкогольних напоїв у нічний час), N8138 від 21.02.2011 року.

Обґрунтовуючи необхідність даного законопроекту депутат-комуніст зазначив: "Необхідність даного законопроекту обумовлена зростанням дитячого алкоголізму та приступності серед молоді в Україні."

У пояснювальній записці до зазначеного законопроекту зазначено, що зараз в Україні дитина у будь якому віці може безперешкодно знаходитися у закладах, де здійснюється розпивання спиртних напоїв, що негативно впливає на її моральний розвиток.

Вже багато держав світу усвідомили необхідність обмеження відвідування закладів, які можуть негативно вплинути на розвиток молоді.

Як, приклад можна навести США – держава, яка пропагандує свободу та демократію, обмежує доступ підлітків віком до 21 року до розважальних закладів у яких здійснюється розпиття спиртних напоїв у нічний час.

Нещодавно у Білорусі законодавчо введена заборона на перебування неповнолітніх на дискотеках і в культурно-розважальних клубах після 22 годин.

"У 2009 році Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що в Україні найвищий рівень дитячого алкоголізму. Наші школярі випередили всіх ровесників із 14 країн світу, в яких проводились спеціальні дослідження.

Звичайно, ці показники не можуть залишитися без уваги, тому Верховна Рада України повинна свідомо підійти до даного проекту та забезпечити захист морального розвитку підростаючого покоління."- зазначив народний депутат Володимир Даниленко.

Метою прийняття цього законопроекту є захист неповнолітніх дітей від, морально-етичних відхилень, шкідливих звичок та інших негативних впливів на їх психічний, духовний та фізичний розвиток, що можуть зашкодити вихованню достойного громадянина України.

Основними положеннями цього законопроекту встановлюється особливий законодавчий захист неповнолітніх громадян від можливих посягань на їх життя, фізичний, духовний та моральний розвиток.

Зокрема, передбачено адміністративну відповідальність посадових осіб або осіб, які відповідальні за роботу закладу у якому здійснюється розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв за допуск осіб, що не досягли 16-річчного віку до зазначеного закладу без батьків, чи осіб, що їх замінюють з двадцять другої до восьмої годину.

Проектом пропонується доповнити Закон України "Про охорону дитинства" новою статтею 5-1 у якій передбачити механізм та коло осіб, яким надано право перевіряти вік особи, щодо якої у них виникли сумніви відносно досягнення 16-річчного віку та введення заборони знаходження особи, віком до 16 років у закладах, де здійснюється роспиття спиртних напоїв.

Резюмуючи необхідність даного нормативного акту народний депутат сказав: "Охорона дитинства – це стратегічний загальнонаціональний пріоритет, з метою реалізації загальнонаціонального пріоритету, в умовах капіталістичного безладу в Україні, що зумовив зростаючу злочинність та суспільний негативний морально-виховний вплив на розвиток молоді Верховна Рада України повинна прийняти даний нормативний акт.".

Джерело сайт народного депутата України Володимир Даниленко


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua