Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відбувся вечір патріотичної пісні присвячений заснуванню Організації українських націоналістів

jurko | 13.02.2011 15:22

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

12 лютого в приміщенні ЛМГО "Українська молодь Христові", що у м. Львів, відбувся Вечір повстанської пісні, присвячений річниці заснування Організації українських націоналістів.

Відбувся вечір патріотичної пісні присвячений заснуванню Організації українських націоналістів
12 лютого в приміщенні ЛМГО "Українська молодь Христові", що у м. Львів, відбувся Вечір повстанської пісні, присвячений річниці заснування Організації українських націоналістів. Дійство здійснювалось у форматі бардівського вечора.Організаторами заходу були ЛОМГО "Студентське братство Львівщини", МГО "Молодіжний націоналістичний конгрес", МГО "Студентське братство імені Степана Бандери", ЛММГО "Студентське братство Львівської політехніки", ЛМГО "Українська молодь Христові".

3 лютого 2011 року виповнилося 82 роки з дня заснування Організації українських націоналістів (ОУН) – український громадсько-політичний рух, що ставив собі за мету становлення Української соборної самостійної держави, її збереження та розвиток.

Дійство розпочалося із гімну України і короткої розповіді про діяльність ОУН упродовж ХХ ст. У вечорі взяли участь близько 70 людей різного віку. Особливістю заходу стало те, що більшість присутніх були у вишиванках. На вечорі звучали пісні у виконанні Богдана Ляльки, Зеновія Медюка, Юрія Пирча та інших з репертуару гуртів Нічлава, Тартак, Рутенія, Скрябін, Плач Єремії тощо.Окрім музики на цьому заході можна було почути також поезію на патріотичну тематику. Серед продекламованих були вірші Михайла Дяченка, Петра Сікорського та інших, а також були почуті проби пера присутніх.

"Після таких вечорів, де молодь збирається для того, щоб поспівати, вшанувавши цим одну із знаменних дат в історії українського народу, залишається тільки хороший настрій. Кожен вкладає щось своє у велику справу, в даному випадку – в пісню, а як відомо – саме пісня є незнищенним символом українського народу!" – сказав по закінченню вечора один із організаторів член ЛОО МНК Максим Кипілов.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua