Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4cdd8dd7dade4/

Можеш – греби.

Скакодуб Андрій Васильович | 12.11.2010 20:56

національно-патріотичний-фольклорний виступ.

Можеш – греби.
Думає Хам, що він хан. Вже верзе казна що. Вже оперилось, стало поважним цабе. П'ятирічка в один рік. Важка шапка Мономаха. Якщо хочеш знати, хто він є, то дай йому владу. От і вийшло, як казав ще один поважний пан Президент: "Маємо те, що маємо".

Виявляється воно спочатку вирішило обідрати свій народ до голої кістки, а потім у своїх ще три відсотки взяти. Нехай би брав у своїх олігофренів – олігархів цих три відсотки, хто йому заважає? Начеб то вони йому дадуть. І ще й зробило таку показуху на всю державу. Зібрав за столом цих "бідних" і каже: "так і так, хлопці, вообше в країні повний пи..., давайте вже в общу касу по три відсотки скидайтесь, бо нєма чим сдачі давати". І Ходорковського згадав. А вони йому: "Або на грудях хрест або на могилі". І згадали Кеннеді.

Потому три шкури будуть дерти вже сьогодні, з простих смертних, бо український нарід самий терплячий і самий колорадський. Його душать, його травлять, а він по кущах, тобто по хатах сидить з самого краю і каже чухаючи потилицю: "Якось воно та буде". Та й виходить, що український нарід голий, як липа і дурний, мов пень. Ну і не кається ж. Його обідрали до нитки, сорочку воші з'їли, а він найнявся та й продався.

А ще головна Голова вирішила взятися за менших голів і зайнятись їхнім вихованням. Серед заходів виховання у нас зазвичай застосовуються: відривання рук та ніг і коли вже не допомагає, то відривання самої голови. Відривання голови у нас вже застосовувалось в 2000 році досить успішно, та так, що після цього ще кілька голів відірвали і невідомо ще скілько відірвуть, тому сигнал головна Голова вчора дала конкретний.

Немає там оцих вмовлянь любих друзів на кшталт: "та ви зрозумійте, бо така складна ситуація в країні". Тут прямо сказано: "ять колимать, голови повідриваю". І все. Вже сьогодні ходоки потягнулись до вождя. Вже перший в білій одежі з полум'яним серцем розводив теревені або "бодягу" по нашому по пацанському. Щось ліпило це мишеня та пищало про те, що перебуваючи в лавах полум'яних сердець він не може отвічати за базар перед всім містом. Бо сигнал головний керманич дав конкретний "демократія – це не знущання над самими собою. Це такий конструктивний підхід до життя. Маєш конкурентоспроможну програму – будь ласка, реалізуй її, ми можемо створити умови". Якщо перефразувати, то вийде наступне: "Демократія – це херня. Треба жити по понятіям. Можеш – греби. Що очі бачать, то руки гребуть".

А хто ж винен? Хто з Хама зробив хана? А винні ми, український нарід, бо у зверхності ідола винні ідолопоклонники. Тікали від капіталізму, – в кого гроші, в того влада, а залишились з соціалізмом, – в кого влада, в того гроші.

А на питання, що нам робити повернемось до наших витоків, народного фольклору:

- Клин клином вибивають, – на кожну дію влади повинна бути протидія громади"

- Громада – велика сила, проти неї і віл не потягне, – об'єднання українського народу є головним завданням;

- Вовкам віри не йми, – досить працювати на партійні структури наймитами;

- Свої кати страшніші за чужих, – досить шукати ворогів за кордоном, вони всі поряд;

- Яка воля, така й доля, – ми господарі нашого життя та своєї долі, крім нас самих нам ніхто не допоможе;

- Гуртом і батька легше бити, – це щодо єднання;

- Дивись на зріст, та питайся розуму, – гайда вішати панів не проходить, прийдуть нові опісля, ще гірші, тому потрібно зміни в країні провадити головою, а не сокирою;

І безперечно не можна не згадати Петра першого: Петро І: "Малороссийский народ и зело умен и лукав: он, яко пчела любодельна, дает российскому государству и лучший мед умственный, и лучший воск для свечи российского просвещения, но у него есть и жало. Доколе россияне будут любить и уважать его, не посягая на свободу и язык, дотоле он будет волом подъяремным и светочью российского царства, но коль скоро посягнут на его свободу и язык, то у него вырастут драконовы зубы".

Але це вже друга історія, свої рідні вороги в хаті сидять на печі та їдять наші калачі. Потрібно розбудити українців, щоб у них виросли "драконові зуби", а звідси воля і свобода. І тоді нас не здолає ніхто.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua