Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Коментарі
Art Bush   | 25.10.2010 08:50
Дуже приємно мені бачити своїми старечими очима, що з'являються одинаки в цьому гурті совко-колгоспних бридких овець та тупорого-імпотентних баранців, котрі мають власний погляд на оточуючі нестерпні реалії. Наша небачно змосковщена збочено-зкорумпована та безмежно цинічна люмпен-юрба кріпак-холуїв, зрадників, та бокомходячих генетичних боягузів не доросла ще до повноцінного народу-нації, народу-громадянина. Нікому цих останніх було виховувати: а ні в сім'ї, а ні в школі, а ні на вулиці. От тому то хлопче, вся оця смердяча лайно-біомаса з радістю та гиканням й потекла бурхливим потоком прямо в отой бездонний луб'яно-московітський сортир. По мощах зкурвленого бидла й відповідний єлей!
Никита   | 25.10.2010 13:57
інколи така позиція схожа на равлика, який не бажає вилізти зі своєї схованки
равлик не може вилізти
Львів'янка   | 25.10.2010 16:34
Кажуть, якщо сказати людині сто раз "свиня", то на 101 хрюкне.
От не потрібно обзивати постійно принижувати людину-українця.
Ми мудрі, ми вистоїмо і станемо народом.
Інакше не може бути
Wolivan   | 25.10.2010 18:10
Не звинувачуйте людей. Чесних виборів в Україні за 20 років ще не було.
І найближчим часом не буде. Це аксіома, а не "...совково-колгоспні бридкі вівці...".
Wolivan:
А народ по вашому ні до чого? Тобто це злі духи прийшли і захопили цей український святий народ? Я безперечно ніколи не назву своїх земляків бридкими вівцями, але саме громадяни України обирають кожного разу одних і тих же засранців.
Чесних виборів не було ніколи на Україні, не тільки останніх 20 років. Якщо були, то скажіть коли. Я не рахую себе сірою масою, більшість тих, хто мені відповідає також, тому ми повинні взяти на себе відповідальність і повести людей вперед.
Декларуючи свою команду, як команду, яка буде нести зміни суспільству, себто буде новаторами і реформаторами, на ділі ми отримали абсолютну безвідповідальність та життя сьогоднішнім днем ще в більших масштабах, ніж було до цього.
Уточнення: в нинішній рекламі є відтуплення, що як тілька... ПР візме всю вертикаль влади, то так і зразу зробить всім добре...
Примітка. Можна шукати і позитив – всі конформістські дуполизи-хамелеони проявили себе, поспливали г-м. До цього ще б прибиральників...
Голосуючи, українець обирає такого ж як і він сам, ні гіршого і ні кращого, бо кандидат є представником одного з ним покоління. У обох спільні погляди, ... тому представник молодого покоління, покоління революційного, для п...представляє небезпеку. Такий консерватизм викликаний ментальними ознаками українця, але це не є виправданням
Ну... Обирає з того, що є. Щодо ментальності, то у нас є приказка, що для того, щоб бути сильними і робити, те що треба, нам потрібен німець, з батогом і карабіном за плечима, кривий на одну ногу і сліпий на одне око.
Резон в цьому є. Як позбутися тлустого слимака, що моцно приліпився до посади?
Скакодуб Андрій Васильович:
Якщо "представник молодого революційного покоління" є претендент на рівень загальноукраїнський, а не у місцевих виборах, то прохання назвати прізвища.
А то є один молодий, але без полум*яності, і другий – вогонь, але без справжнього горіння. Може є третій (ті)?
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua