Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Боротьба за реставрацію.


8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Короткі нотатки на полях про те, чому народ обирає таких правителів.

 Боротьба за реставрацію.
На черзі ще один акт цього фарсу під назвою "Вибори місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року". Сіра маса, яка керує країною, не продукуючи нічого нового, крім поліцейського укріплення плацдармів, швидкими темпами намагається повернутися в минуле за допомогою вже звичних для цього покоління методів керівництва. Декларуючи свою команду, як команду, яка буде нести зміни суспільству, себто буде новаторами і реформаторами, на ділі ми отримали абсолютну безвідповідальність та життя сьогоднішнім днем ще в більших масштабах, ніж було до цього.

Сьогодні при владі знаходиться сіра маса, – покоління, яке виросло в Радянському Союзі, покоління керівників, що не звикло нести продуктивну складову, продукувати розвиток. Вони звикли просиджувати на роботі та лише брати собі в кишені шматок національного ресурсу. Вони звикли жити за рахунок держави, яка їх годувала тоді і повинна годувати зараз в їх розумінні свого місця під сонцем. Кожного разу, хизуючись своєю європейськістю та реформаторством вони будуть будувати "совок", бо іншого не ладні побудувати. Тому таке будівництво майбутнього буде завжди схоже на погану ксерокопію минулого.

Просиджуючи в кріслах, годуючи за державний рахунок свої черева, родини, коханок і рахунки в банках держава в особі цих штампованих сірих заготовок знищує все те, що не схоже на сірий колір, тих, хто стоїть вище цієї сірої біомаси, вона ж намагається з'їсти. Народ, який перейменували на громадян, – осіб, що мають український паспорт, в більшості є представником цієї сірої маси.

Як мовиться, "Народ достойний свого правителя", бо дійсно, що народ обирає владу з самих себе. Голосуючи, українець обирає такого ж як і він сам, ні гіршого і ні кращого, бо кандидат є представником одного з ним покоління. У обох спільні погляди, ідеї, спільні звички і спільне минуле, тому представник молодого покоління, покоління революційного, для пересічного українця представляє небезпеку. Такий консерватизм безперечно викликаний ментальними ознаками українця, але це не є виправданням, бо інколи така позиція схожа на равлика, який не бажає вилізти зі своєї схованки.

Складається враження, що вся держава спить. І влада і опозиція майже нічим не відрізняються один від одного. Ігри в реставрацію, страх перед новим і вузьколобий консерватизм – це ознаки всієї нашої псевдоеліти, бо насправді це є сірою масою невиразностей і слимаків.

Нове може перемогти лише проковтнувши старе, що вже себе віджило. Ми міняємо вивіску, а товар і продавців лишаємо той самий. Продавці у нас в засмальцьованих халатах, а товар продаємо простроченим.

Допускаючи кожного разу посередності до влади, громадяни України ніколи не стануть народом, а так і лишаться особами з паспортом.

Сьогодні народжуються ті, хто не є сірою масою, хто виділяється і всім своїм виглядом кричить "Ось він я", але повинен пройти час, в один день розуміння ніколи не прийде. Ситуації, коли одного ранку українці проснуться і стануть народом не буде. Ми повинні вилізти з минулого, а не дивитися туди і шукати там примарного щастя. Тільки вперед до нового та незвіданого, бо в іншому випадку можемо перетворитися на плем'я тукі-тукі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua