Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна. влада   народ

Україна 2010


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Пісня про вражих дітей.

Україна 2010
Вічна осінь. Вічний падолист. Нескінченні втрати. Брехні-побрехеньки. Глумління над красою. Ґвалтування вічності. Втрата часу. Покидьки правлять. Свинство кермує. Мурлоподібність пхається під рясу. Кожного дня бісівські поклоніння. Бігмордне стояння. Ненажерливе обжирання. Цинічне займання... нескінченним глупством... розбещеним юродством... доляровим фарисейством. На сцені кобили з кобилятами. В кабінетах вовчиська ненажерливі. В погонах – упирі прокляті. На столі "бурачанка" в стакані. В серці спогади про причастя.

Надія відлетіла весни шукати. Сказала чекати. Сказала терпіти.

А тут падолист. А тут фашист в ангельській подобі гарантує покращення життя вже сьогодні. Кожної рекламної паузи з'їдає тебе по частинам. Кожного виходу на вулицю дивиться тобі в очі звідусіль, лізе тобі в душу з тисяч біг-мордів, плакатів, вуст агітаторів. Вражі діти по п'ять на фото дивляться в очі. Вони прийшли рятувати. Влаштувати податкові канікули. Опікувати твою долю. Примусити сконати твою долю. Державні реформи на кшталт "срали-мазали", гі*но не роздушене пропонується в золотій обгортці. Їжте, народе, їжте ласкаві. Бо ми вам влаштуємо ваше майбутнє.

Опозиційні бздюхи звідусіль задовбали своїм конструктивізмом. Веселі і тупі блазні шкіряться перед господарями виблискуючи своїми язикатими писками з довжелезними стертими язиками. Опозиційні неповороткі тюхтії бусурманів пустили в хату. Га? Де? Га? Ага-ага!

А недолюдки прокляті, бездушні створіння кожний день на державній службі в кріслах, з мандатами, з повноваженнями конають твоє життя. Ці неповноцінні вишкребки, що не годні любити, а годні лише смоктати.

Дідька лисого, а не майбутнє. Чортівня навколо повилазила зо всіх щілин, бо червоне світло вимкнено. А дурепа буде очищати свою армію, тих, хто лишився та пройшов через роки катувань вона буде очищати, екзорцистка недороблена. Злидні вже в хаті, а вона очищає та очищає, а лишаються лише збоченці та вбивці. Біла армія з чорними душами.

Лише лайдаки плодяться, з простягнутими долонями збирають на Чернігівське та Рогань міцне віддаючи свої долі цим лихварям. Набрід і наволоч бреше тобі кожного дня, втручається в твоє життя кожного дня. Нездари-міністри. Голова Зради – нацюцюрник. Народні – скажені пси, пранцюваті пришелепкуваті сраки. А нові молоді та перспективні шмаркаті недоноски з шмарклями під носом.

Діждемось "сраної" немочі? Чи будемо синами і дочками своєї батьківщини?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua