Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4ca639a0b3f97/

Як відбудеться акція -протест-голодування проти державного заколоту та цього режиму.

Скакодуб Андрій Васильович | 1.10.2010 22:42

ПІДІЙМАЙМОСЯ!

Як відбудеться акція -протест-голодування проти державного заколоту та цього режиму.
В серпні місяці ми ще з декількома авторами з Політіко домовлялись про проведення такої акції в вересні-жовтні 2010 року. Успішність такої акції залежить від кількості. Одне, якщо голодування оголосить 5-10 чоловік, а інше, коли 1000. Уявіть, якого ляпаса отримає Янукович, якщо акцію голодування підптримає 1000 чоловік? Такого в світі не було. Тому це тема для опозиційних сил.

Цей проект може мати наступний сценарій:

1. Зо всієї України з різних міст України починається піша хода на Київ або всі ідуть до Київської орбласті і вже потім починають пішу ходу. Хода може бути з лампадками, прапорами, хоругвями, гаслами, плакатами, один піший через кожний метр, форму одягу можна обрати однакову, це можуть бути і ряса, але чорний колір. Це забезпечить протягом одного-двох тижнів максимальну участь українців в цій акції, бо хода буде через всі міста і села України. Її побачаить весь світ, і українці також.

2. Другий етап, – це зустріч в центрі Києва, де власне і повинно відбутись голодування. Може, до речі зібратись і 20 тисяч учасників, бо два тижні ЗМі будуть вимушені поширювати інформацію про цю акцію. Повірте, два тижні такого стресу для влади, -це буде занадто, вона буде вимушена стримувати, саджати, . бити учасників, що буде мати інші наслідки у формі ще більшого супротиву.

Українців можна розбудити тільки так. Гадаю, що ще на першому етапі влада не витримає, тому до голодування справа не дійде.

Весь сценарій не викладаю. Перевагами цієї акції є те, що існує закон про пересування та вільний вибір проживання, де хочу там і ходжу. Жодна державницька морда не зможе зупинити пішого. До речі, опозиційні політики можуть круто запаритись та просто влетіти в політику дуже надовго, якщо пройдуть цей шлях разом з простими людьми.

І жодного пострілу. Все в рамках Закону та Конституції України. Не заборонено те, що дозволено.

Цей матеріал, є моїм погодженням стати одним із учасників цієї акції та організатором. Сподіваюсь, що опозиційні сили розглянуть мої пропозиції та не будуть займатись популістською галі мою "херньою" та відсиджуватись в теплих квартирах. Підіймаймося! Ідемо до миру та процвітання своєї держави, а не до смерті та вбивства!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua