Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4c894de1c8e5c/

Українець розлучається з Україною.

Скакодуб Андрій Васильович | 10.09.2010 00:13

Любімо Украну!

Українець розлучається з Україною.
Коли чоловік або жінка стоять перед дилемою, – жити далі або розлучитись, то зазвичай користуються методом співставлення, себто в один стовпчик пишемо все те позитивне щодо своєї другої половини, а в другий стовпчик пишемо все негативне. Якщо переважить негативне, то зранку слід бігти до суду та подавати документи, а якщо позитивне, то слід закрити очі на ті дрібні негаразди і сприймати все, як є і почати жити далі.

Уявімо собі ситуацію, коли українець вирішує питання розлучення з Україною, тобто думає-гадає, а чи не виїхати йому на ПМЖ за кордон в іншу країну, щоб там будувати Україну, наприклад, в Канаді.

Стовпчик перший: За що не слід любити Україну.

1. Президент України двічі сидів за кримінальними статтями.

2. В Україні вбивають та знищують журналістів.

3. В Україні де-факто немає судової системи.

4. Правоохоронні органи в Україні працюють виключно на захист системи влади, спрямовуючи свій узаконений терор проти своїх громадян.

5. 90% доріг в Україні міського значення не мають твердого покриття, інших 10 % знаходяться не в кращому стані.

6. Українець позбавлений права вибору, внаслідок чого всі гілки влади призначаються олігархатом.

7. Норма права в Україні не є нормою моралі, а є нормою сильнішого.

8. В Україні епідемія туберкульозу та предепідеміологічний стан по СНІДУ.

9. Україна займає одне з перший місць по алкоголізму, в т.ч. і дитячого, табакопалінню, наркоманії, абортам, дитячої безпритульності.

10. Україна є одним із найбільших постачальників в світі жінок легкої поведінки та рабів.

11. Українці не мають жодних прав, гарантованих Конституцією України, зокрема, норма постановки на квартирну чергу складає 6, 5 кв.м.

12. Найбільш непрестижними професіями в Україні є вчителі та лікарі.

13. За роки незалежності кількість жителів України зменшилась з 52 до 46 мільйонів, а за рік помирає одна Вінницька область.

14. В Україні майже знищені вільні ЗМІ.

15. Україну зневажають на світовій арені.

16. Корупція, кумівство та блат в Україні є основними рушійними силами розвитку (деградації) українського суспільства.

17. Більшість українців знаходяться за межею бідності.

18. Переважна більшість стандартів, норм та правил в будь-якій сфері, будь-то питна вода або відстань шкідливих об'єктів до населеного пункту не відповідають міжнародним нормам, внаслідок чого "воняє" – не означає, що це шкідливо.

19. За будь що українця можуть звільнити з роботи, знищити, відібрати майно або навіть вбити.

20. Закони в Україні не виконуються, прийняті соціальні стандарти не виконуються, а існують в своєму віртуальному світі.

21. І т.д. і т.п. в напрямку матеріального буття людини.

Стовпчик другий: За що слід любити Україну.

1. Тут народився ти, тут народились твої батьки та діди.

2. Україна – твоя справжня Батьківщина.

3. Українська мова – одна з самих милозвучних та найкращих мов світу.

4. Шевченко, Гоголь, Вернадський та тисячі інших достойників були українцями.

5. Природа, землі, небо і сонце на Україні – найкращі в світі.

6. Українські пісні – самі найкращі у світі.

7. Українська історія нараховую століття визначних подій, українці ніколи нікого не захоплювали і не мали колоній.

8. В Україні була перша Конституція в Європі.

9. В Україні була відкрита перша в Східній Європі Академія.

10. І т.д. і т.п. в напрямку емоційного та духовного буття людини.

Висновки: зазвичай жінка, коли думає про розлучення, пригадуючи, що чоловік гад, алкаш та пройдисвіт, якого світ не бачив, приймає рішення не розумом, а серцем, якщо вона його кохає, тому весь перший стовпчик нічого не вартий. Якщо жінка не кохає чоловіка. То вона завжди знайде вади або недоліки. Щоб його послати до біса та розучитись.

Коли українець вирішує розлучатись йому з Україною чи ні, а такі ситуації трапляються в основному в стані безвиході, коли роботи немає, грошей також, держава тебе тільки і робить, що ґвалтує і знущається, то в цьому випадку українець, для якого Україна -це тільки земля, де він народився, приймає рішення розумом, тобто обирає матеріальне буття. Той же, хто любить Україну до нестями, ніколи не буде послуговуватись розумом при прийнятті такого рішення, тільки серцем і емоціями. У випадку, якщо доля все ж таки змусить такого українця поїхати у чужі світи, він рано чи пізно все одно повернеться на свою справжню Батьківщину або просто дуже швидко загине в тих світах.

Можна виїхати з України і отримати матеріальне, яке є молох, але душу і серце ти не отримаєш ніколи. Дуже часто я відчуваю щось на зразок ненависті та зневаги до своєї держави, інколи у мене виникає бажання іти і вішати і розстрілювати, інколи я, як звичайна людина впадаю у відчай і думаю десь поїхати, але люблю Україну до нестями, до запаморочення. Я буду любити її вічно. За неї я ладен подохнути, аби вона була цивілізованою державою, схожою на якусь Швецію, але ще краще.

Судимого Президента можна посадити ще раз, дороги побудувати, судову систему побудувати знову, СНІД подолати, та все можна вирішити с першого стовпчика, але другий так просто не купиш і не побудуєш. Він у тебе назавжди залишився в серці, то ж давайте будемо цінувати, те що у нас є. Любімо Украну!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua