Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

10 кроків назустріч людям. Ліквідація.


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
0

Враховуючи об'ємність матеріалу, я не викладав всіх аргументів, можливо, що багато чого забув, але суть збереглася. Пропоную всім політичним силам брати цей матеріал, як програму до дій.

10 кроків назустріч людям. Ліквідація.
1. Ліквідувати ДАЇ, на роботу приймати вільнонайманих без звання, зарплата залежить від кількості подяк населення.

Переваги: судова система розвантажена, працівник мотивований зовсім іншим, пенсійний фонд, державний бюджет також будуть розвантажені, люди будуть дихати вільно.

Роботодавець ДАЇ – держава за погодженням з спілками водіїв.

2. Ліквідувати всі районні та міські податкові інспекції. Лишити лише обласні управління, які будуть лише координувати сплату податків. Звіти надаються через інтернет.

Переваги: ого-го яка економія державного бюджету, пенсійного фонду, відсутня "десятина", яку старанно отримують "законники", відсутній тиск на бізнес, додаткова мотивація для виходу з тіні.

3. Ліквідувати всі соцстрахи та створити один.

Переваги:Соціальне страхування здійснюється на добровільній основі. Скільки плачу – стільки ж отримую. Знову ж економія бюджету, відсутність зарплат в конвертах, збільшення пенсій та соц...виплат. Людина стає більш соціально-захищеною.

4. Ліквідувати державні казначейства України.

Переваги: відсутність дуже бюрократичної процедури перерахування бюджетних коштів, відсутність тиску на місцеві бюджети через установи казначейства по всій країні. Всі бюджетні кошти перераховуються через банки, дуже швидко, внаслідок чого місцеві бюджети ще швидше виконують бюджети.

5. Ліквідувати всі установи держкомземів по всій країні.

Переваги: всі повноваження держкомземів передати органам місцевого самоврядування, внаслідок чого буде відсутнє двовладдя в земельній сфері передавши їм як власні, так і делеговані. Всі документи і так виготовлюються приватними підприємствами, які є власністю начальників відповідних управлінь. Відсутній держкомзем, відсутній тиск, з'являється конкуренція, ціни швидко зменшаться.

6. Ліквідувати БТІ та створивши зо всіх державних реєстрів один, власником якого є держава, але надавши можливість реєстрації іншим суб'єктам господарської діяльності. Встановити максимальні розмірі плати за ці послуги, безперечно на мінімальному рівні. Можна навіть поїхати в Грузію і все взяти за основу з невеликими змінами.

7. Ліквідувати більшість міністерств, відомств та інших органів центральної влади. Перелік дуже довгий, не буду наводити. Переваги також не буду наводити, всі розуміють.

8. Ліквідувати районні та обласні державні адміністрації. Лишити невеликий апарат з прив'язкою до певної території, який буде представником держави в регіоні (і Президента, і Кабміну і ВР). У процедурі призначення повинні приймати участь всі вказані органи влади. Представництво працює, як аналітичний центр, який збирає інформацію і вносить пропозиції, за необхідністю в умовах надзвичайного стану може брати на себе повноваження.

9. Ліквідувати правоохоронні органи в тому вигляді, що вони існують. Допустити до служби вільнонайманих по контракту без військового звання, делегувати господарському сектору повноваження частково, наприклад "поїмку" злочинців або частково оперативно-розшукову діяльність, або підтримання обвинувачення в суді. Повністю перебудувати структуру цих органів. Здійснювати переміщення тих, хто перебуває на керівних посадах щорічно. Пропозицій багато (по цьому питанню більш поглиблено в іншому матеріалі).

10. Ліквідувати всі суди України. Створити один – загальний суд на базі української судової системи, внаслідок чого всі спори людина може вирішити не їдучі за багато кілометрів. Прийняти єдині правила судочинства, тобто Процесуальний кодекс України. Судді працюють по спеціалізації. Ті з суддів, хто працює на керівних посадах переміщуються щорічно по всій території України. Обрання – шляхом виборів за умови успішної здачі екзаменів в незалежних центрах на 4 роки.

Прикінцеві положення: ліквідація проходить поступово, але не більше ніж 6 місяців протягом календарного року.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua