Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Губернатор проти президента Януковича

Павел Ганжара | 27.05.2010 21:37

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Колегія суддів Луганського окружного адміністративного суду зупинила провадження по справі за позовом Валерія Голенко до Президента України щодо скасування Указу Президента України "Про присвоєння С.Бандері звання Героя України

Колегія суддів Луганського окружного адміністративного суду зупинила провадження по справі за позовом Валерія Голенко до Президента України щодо скасування Указу Президента України "Про присвоєння С.Бандері звання Героя України

26 травня 2010 року в Луганському окружному адміністративному суді знову розглядався позов Валерія Голенко і "Конфедерации соотечественников Луганщины "Русское наследие" до Президента України про визнання протиправним і скасування указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

На засідання прибув представник третьої сторони – внука Степана Бандери- адвокат Роман Орєхов. Він виступив з клопотанням про зупинення провадження по справі на тій підставі, що Донецький окружний адміністративний суд 2 квітня 2010 року вже розглянув справу за аналогічним позовом. Позовні вимоги судом були задоволені повністю, але пізніше Донецький апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження по даній справі за скаргою представника онука Степана Бандери -Романа Орєхова. Розгляд скарги призначений на 21 червня 2010року на 10.00 год. І Роман Орєхов- представник внука Степана Бандери, наполягав на тому, що розгляд справи в Луганському суді необхідно припинити до вступу в силу рішення суду Донецького.

Не дивлячись на те, що представники позивача заперечували проти цього, колегія суддів (головуючий суддя-Оксана Солоніченко, судді -Пляшкова К.та Борзанець С.) задовольнила клопотання про зупинення провадження по справі за позовом Валерія Голенка до Президента України, знайшовши доводи Романа Орєхова слушними. Таким чином, до набрання чинності Постанови від 2 квітня 2010 року Донецького окружного адміністративного суду, провадження по справі зупинено.

Цікаво, що Валерій Голенко подавав свій адміністративний позов як голова Луганської обласної ради, продовжує підтримувати вже як голова Луганської обласної державної адміністрації, що є повним абсурдом і йому би в пору відмовитись від позову до Президента України, який його призначив на посаду зовсім для інших завдань. І перестати ганьбити українську владу перед світом.

Марія Олійник. м. Донецьк


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua