Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А мо віддати душу заради /Европейцьких/ цінностей?


13
Рейтинг
13


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
5

Не віддамо своєї душі, навіть заради /европейцьких/ цінностей!

А мо віддати душу заради /Европейцьких/ цінностей?
Віддай душу!

- Зараз я віддам тобі душу, я тобі таку душу дам, що тобі з твоїм бісовим кодлом мало місця в пеклі буде.

Іван Миколайчук розмовляє з чортом

("Пропала грамота")

Напевно козаку Василю також не було чого робити в /Европі/, бо цих /європейцьких/ цінностей у нього також немає, методи, якими він діяв різко суперечать /європейцькій/ моралі, тому в спільноті /епропейцьких/ держав козаку Василю місця немає.

Цікаво, а хто вигадав ці /европейцькі/ цінності? Бува не в 1957 році після другої світової війни, коли всього шість держав вирішили створити Європейське економічне співтовариство? Або в 1979 році, коли був вперше обраний /Европейцький/ парламент? Або 2004 рік, коли була підписана /Европейцька/ Конституція? З якого року ці /европейцькі/ цінності стали цінностями? Хтось може відповісти на це питання?

Чи може Степан Бандера 15 жовтня 1959 року помер варваром, катом, вбивцею, – тобто людиною без /европейцьких/ цінностей? Напевно воно так і є, бо я можу зрозуміти цього представника сусідньої держави, яка має назву Польща, себто поляка, шановного пана /евродепутата/ Павела Залєвськи, який Україну сприймає, як загороджувальний щит від російського ведмедя не більше та не менше. Можу зрозуміти, бо за останнім опитуванням, проведеним в Польщі, найбільш несприйнятливими націями для поляків є цигани (з останнього місця) та... українці. Це я з приводу оцих цілунків, обіймів та численних офіційних заходів, в т.ч. і з приводу бутафорного примирення, яке ми кілька років святкували. Виявляється, що вся ця робота по примиренню та налагодженню відносин – коту під хвіст. Виявляється Бандера – це сучасний Бен Ладен, такий собі терорист минулого.

Я можу зрозуміти цих /евродепутатів/, які до речі, опікуються своїми національними польськими інтересами, опікуються своєю історію та всіляко відстоюють її, але не можу зрозуміти своїх співвітчизників, які перетворюються на яничар, плюють собі в душу заради облудного ілюзорного європейського майбутнього.

Де логіка? Хто взагалі в першій половині 20-го сторіччя мав ці /европейцькі/ цінності? Чи може Бандера повинен був сісти за стіл переговорів та просити Гітлера або Сталіна: "А чи не були б ви такі ласкаві та не пішли б з нашої держави, ви ж повинні поважати /квропейцькі/ цінності?" Та які часи тоді були? Людей палили живцем разом з дітьми в сараях, всіх підряд розстрілювали або знищували у концтаборах. Які методи в першій половині 20-го сторіччя могли бути, крім кулі в лоба? Якщо б я жив тоді, то стріляв би так само, різав би ворогів, аби захистити свою землю.

Мій знайомий каже, що жінка на все має право, крім права лізти в душу, в мобілку та в карман. Це його цінності і він має право їх відстоювати, якби жінка не хотіла поцікавитись його зв'язками, доходами або душевними переживаннями або думками.

Процитую ініціатора резолюції /Европарламенту/ по Бандері: "Я не збирався починати історичну дискусію навколо вищезгаданого – це повинні робити історики. Я лише хотів, і не тільки я, але і весь Європарламент, який проголосував більшістю голосів за цю резолюцію, показати, що цінності важливі. І якщо ми говоримо про умови інтеграції в Євросоюз, то повинні враховувати і такі речі. Адже ЄС – це не тільки європейські стандарти, європейське право або бізнес, а ще й цінності. У цьому, власне, і полягав наш сигнал".

Тобто, щоб ви зрозуміли, якщо ми хочемо бути разом з братами /европейцями/, то потрібно здати і свої цінності, зміняти їх на матеріальні /евроейцькі/. Наші цінності для них нічого не важать. І питання туту навіть не в Бандері. Згодом виникнуть нові питання, нові вимоги, і що тоді робити? Міжнародний валютний фонд вже багато років керує нашою економікою, бо це також наслідки цих "дешевих" грошей. Сьогодні я вперше задумався над тим, а чого вартий цей /Европейцький/ союз та їх цінності. /Европа/ є найбільшим покупцем наших дівчат, чомусь /европейцькі/ цінності не заважають /европейцям/ купляти з східної /Европи/ рабів та використовувати їх як завгодно? А в душу намагаються влізти.

За філософською концепцією душа є несвідомим джерелом психічних явищ. Релігійні вчення зводяться до наступного: Матв. 10:28: "Не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі [або "життя"] вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу*, і тіло вам занапастити в геєнні".

Не віддамо своєї душі, навіть заради /европейцьких/ цінностей!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua