Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чи любити мені цю державу?

Вітер з Гаю | 11.12.2009 15:54

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
10

Я перебуваю за кордоном і мені необхідно поставити апостель на свідоцтві про народження. Фактично мені від нашої держави необхідний документ, який підтверджує, що я народився тоді-то в таких-то батьків. Все!

Як це має бути в ідеалі. Я їду в українське консульство, показую свій паспорт і мені дають свідоцтво з апостелем. Я навіть готовий за це заплатити декілька сотень доларів. Все!

Як це відбувається в реальному житті? За кордоном цей документ не видають. Це можна зробити лише в Україні. Зі своєю візою я можу вилетіти з США, але не можу влетіти назад. Цей документ необхідно отримати в межах декількох тижднів. Я змушений просити своїх батьків, щоб вони мені це зробили. Але не все так просто. Апостель не ставиться на свідоцтво старого зразка. Батькам необхідно їхати в РАГЗ, отримувати свідоцтво нового зразка. Потім необхідно їхати в обласне місто і завіряти там це свідоцтво, потім треба їхати в міністерство юстиції і в Київ і вже там ставити апостель. Київ знаходиться за сотні кілометрів від мого дому! Чому це все не можна зробити в одному місці? Чому я маю бігати від однієї інстанції до іншою? Причому три інстанції знаходяться в трьох різних містах розташованих за десятки та сотні колометрів одна від одної!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua