Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Патрітоти

Ще раз про безоплатну приватизацію земельних ділянок по українські.


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Слово "приватизація" для кожного українця викликає відразу різні емоції. Кожний українець вже взяв участь в приватизації господарського сектору, житла та землі. За останніх кілька років на селі сталися надто серйозні зміни. Земля майже поділена між кількома латифундистами та земельними корпораціями.

Ще раз про безоплатну приватизацію земельних ділянок по українські.
Слово "приватизація" для кожного українця викликає відразу різні емоції. Кожний українець вже взяв участь в приватизації господарського сектору, житла та землі. Чим закінчилась приватизація господарського сектору всім відомо. Шановне панство, більшість якого осіла в теплих кріслах, безпроблемно та "за копійки" стали власниками цього господарського сектору.

Більшість українців стали власниками своїх квартир, і тепер влада намагається "спихнути" цей житловий сектор на плечі об'єднань співвласників, бо кому ж треба ці проблеми?

Окрема тема, це приватизація землі. Бо земля у нас належить селянам і нікому іншому. Не віддамо землю іноземним інвесторам. Земля – національне багатство, а тому повинна залишатись в руках українців. Згода. Але яких саме українців, – маленьких чи великих? Відповідь на це питання всім відома.

За останніх кілька років на селі сталися надто серйозні зміни. Земля майже поділена між кількома латифундистами та земельними корпораціями. Дрібних орендаторів, щоб змусити віддати поля з урожаєм навіть вивозять в посадки на "вмовини" бригади хлопців, що працюють на цих латифундистів-рейдерів. І погоджуються, і віддають зо всім урожаєм, тільки б лишитись живими.

А чи може власник паю розірвати договір оренди? Зараз! Куди він піде? В прокуратуру? В суд? Там його вже чекають ці падальники, що ладні продати рідну матір, аби лишитись біля корита. А до того ж у договорі 152 пункти санкцій до власника паю у випадку бажання розірвати договір.

Земля майже поділена. Цей процес завершується. Для того, щоб його завершити без втрат для "себе" земельним корпораціям необхідно ще один рік мораторію. І тоді у них буде все гаразд. А потім, ви не думайте, що ці нувориші, що з псевдопатріотичною патетикою б'ють себе в груди, називають себе патріотами України, будуть довго думати. Вони не вміють працювати на землі. ЇЇ вони перепродадуть кому треба, тобто західним інвесторам. Але за ту ціну, що має наша українська землі. Ці асенізатори-чистильники продадуть разом з нашою землею нас з вами.

Окреме питання, це безплатна приватизація землі. Як відбувався процес "безоплатної" приватизації земельних ділянок до того моменту, доки наш Кабінет Міністрів України не вирішив ощасливити свій народ. Кожний начальник відділу земельних ресурсів мав свою приватну фірму, яка займалась виготовленням цих державних актів. Тобто потрапити іншій фірмі в "адміністративну територію" фірми начальника земельного відділу було неможливо, а звідси відсутність конкуренції, високі ціни та монополія зо всіма витікаючими наслідками. Один раз на кілька років фірму ліквідовували, і більшість людей не отримувала свої державні акти. А як же право на безоплатне отримання землі. Бо за отримання державного акту потрібно було відвалити добру суму і жодних гарантій, що ти отримаєш державний акт.

Напевно, переймаючись проблема пересічних українців Кабінет Міністрів України надумав реалізувати право кожного громадянина на безоплатне отримання земельної ділянки. Те, що напередодні виборів не є важливим, ви ж не вірите, що кандидат в Президенти України пані Юлія Тимошенко використала цю тему як засіб передвиборчої технології? От і я ніяк не можу повірити. Ну не могла вона це зробити. Це хтось зводить брутальні наклепи.

І все було б добре, якби не... одне але. У нас в Україні було б все нормально, якби не ці але. Нам постійно хтось заважає. Був би Президентом України Віктор Янукович. Так, якби він не мав дві судимості. Наша збірна грала б на чемпіонаті світу по футболу, якби Воронін грав би в ній, а Михайличенко не був тренером. Не було б інфляції, якби не ця світова криза. Вчасно зібрали б врожай, якби не зима.

Так сталося і з безплатною приватизацією землі. З ящика шанована мною пані та її прислуга кожного дня наголошують, що державні акти видаються безоплатно. Нікому не платіть. Вас дурять. Звертайтеся на гарячу лінію. І люди звертаються куди тільки завгодно, а коли це нічого не дає, то починають платити, наприклад, за "срочність" ставка – від 200 грн. і тоді вам державний акт видадуть дуже швидко. Вже існує дві черги. Перша, – це загальна черга, друга – це черга "срочників". Якщо так піде далі, то буде третя черга – "зверхсрочників". Ще одне дуже цікаве питання. Перед отриманням державного акту потрібно отримати рішення сільської, селищної або міської ради. До 16 жовтня 2008 року громадянину було потрібно лише написати заяву для отримання земельної ділянки. Але після 16. 10.2009 року, коли вступив в силу Закон N509-17 під таємничою назвою "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву" до заяви потрібно додавати документи. А це крім копії паспорта: графічний матеріал з зображенням місця розташування, згода на вилунення, обґрунтування необхідності відведення земельної ділянки. І все б нічого, але знову це але. За нотаріальною згодою потрібно іти до нотаріуса, за графічним зображенням та обґрунтуванням на фірму. І звісно, що всім потрібно оплатити їх послуги. А потім "щасливий" громадянин стає в чергу на отримання державних актів. Оплачує "чинодралам" за "срочність". Бо скоро вибори закінчаться в всіх пошлють дуже далеко. Принаймні так говорять люди. Так було завжди. І якби дехто не намагався гупати своїми руцями по столу, нічого не зміниться, бо починати треба зверху наводити порядок.

Тай начальники земельний відділів на місцях не дуже бажають ділитися прибутком.

І до речі, авторами згаданого Закону є Юрій Сербін (БЮТ), Василь Куйбіда (НУНС), Олексій Кучеренко (НУНС).

А так все в нашій державі гаразд. Це все Вона, – корупція працює в нашій державі і ніякій Воній нічого не вдіяти...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua