Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/4b1ccd8172441/

Соціальний працівник – це не професія, це покликання

Ірина Тіщенко | 7.12.2009 11:40

3 грудня помічники депутата Київради Віктора Тищенка (БЮТ) завітали до Святошинського Центру роботи з інвалідами.

Тих, хто допомагає людям з вадами у повсякденному житті, згадують дуже рідко. Та їх робота є надзвичайно важливою. Помічниця депутата Оксана Яновська подякувала від імені Віктора Тищенка працівникам Центру за їхню роботу та передала подарунки – телефони, факс, канцтовари, лампи та предмети особистої гігієни для людей з вадами.

У 1992 році Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Десятиріччя було періодом зростання обізнаності та організації заходів, спрямованих на покращення стану людей з фізичними вадами, надання їм рівних можливостей. Багато у чому допомагають соціальні працівники. На цих людей покладена дуже відповідальна і почесна місія. Адже розвиток соціальної сфери є провідним показником загального стану державності, гуманізму, пріоритетності загальнолюдських цінностей. Соціальний працівник – це не професія, це покликання. Адже робота з людьми вимагає не лише самовідданості, людяності та поваги, а й безмежної доброти. Бо без доброти неможливо посісти у житті підопічного місце справді близької людини.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua