Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Посмішка дитини – найкращий подарунок

Ірина Тіщенко | 7.12.2009 11:29

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Уся громадськість відзначає 3 грудня Міжнародний день інвалідів, що засвідчує увагу суспільства до проблем людей із вадами здоров'я.

Крім того, цього дня дитячий центр "Пролісок" святкує свій шостий день народження.

Саме тому, сьогодні до садочку завітали заступник голови Святошинської районної ради, депутат районної ради від БЮТ Неоніла Богатирчук представники Блоку Юлії Тимошенко у Святошинському районі. Для дітей та їхніх батьків було підготовлено концертну циркову програму: музичні виступи та номери з кішками та собаками.

Як відомо, з порожніми руками на день народження не приходять. Тому кожному вихованцю дитячого садочку були передані подарунки від народного депутата України Володимира Бондаренка – м'які іграшки, олівці, рукавички, шапки та шарфи. Сюрприз для гостей підготували і самі вихованці – вони заспівали пісню, присвячену своєму закладу. Особливих емоцій були сповнені оплески для артистів цирку.

"Посмішки цих діток, мабуть є найкращими подарунками не тільки для колективу вихователів, але й для нас, гостей свята, та безперечно, батьків" – зазначила депутат районної ради від БЮТ, заступник голови Святошинської районної ради Неоніла Богатирчук.

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua