Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Розпочато формування "Громадської ініціативи Чернігова"

Vip-Pelmen | 14.10.2009 13:33

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Наша команда прагне започаткувати процес формування національної свідомості наших громадян.

Розпочато формування ''Громадської ініціативи Чернігова''
Як стало мені відомо, у Чернігові розпочато формування "Громадської ініціативи Чернігова", як пояснив один з її ініціаторів – Ярослав Бечко:

"Ми, як прості люди, як люди, що розуміють необхідність змін у всіх сферах соціально-політичного життя нашої держави і суспільства в цілому, хочемо бути впевненими у своєму майбутньому і майбутньому своєї нації.

Наша команда прагне започаткувати процес формування національної свідомості наших громадян, в основі якого були б закладені морально-вольові якості, такі як: чесність, справедливість, рівність.

Щоб ідеї розвитку, процвітання та зростання авторитету нашої держави затьмарили нашу свідомість і стали пріоритетними напрямками на шляху досягнення поставленої мети.

Адже, якщо розібратись, кожен з нас є частинкою цілої України і ми виконуємо своє призначення у складному механізмі діяльності та розвитку нашої держави, і чим адекватніше ми реагуємо на покладені на нас з вами обов'язки та функції у цьому механізмі, тим більша вірогідність покращення нашого життя в країні під назвою Україна, в якій нам жити".

Автор: Галина Кухар

Джерело: http://siver-info.com/news/rozpochato_formuvannja_gromadskoji_iniciativi_chernigova/2009-10-14-724


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua