Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Олег Осуховський: На сьогодні не має жодних юридичних підстав звинувачувати п'ятьох патріотів у порушенні закону

Lustration | 9.09.2009 09:02

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
2

8 вересня у Києві відбулися Збори Комітету декомунізації, на яких побував голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський.
На засіданні було намічено плани діяльності Комітету.


8 вересня у Києві відбулися Збори Комітету декомунізації, на яких побував голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський.

На засіданні було намічено плани діяльності Комітету. Обговорено акції щодо захисту українських патріотів, які 30 червня здійснили спробу демонтувати пам'ятник Леніну на бульварі Шевченка, а також заходи зі збору підписів за демонтаж комуністичних ідолів в Україні.

Плани Комітету декомунізації прокоментував голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський: " Основне завдання Комітету – захистити п'ятьох націоналістів. На вересень місяць буде призначено судове слухання щодо цієї справи. Ми не повинні допустити розправи над хлопцями, адже їм інкримінують кримінальну відповідальність. Під тиском громадськості 26 серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення виключити пам'ятник Леніну з Державного реєстру пам'яток національного значення. На сьогодні не має жодних юридичних підстав звинувачувати п'ятьох патріотів у порушенні закону. Закон порушили ті посадові особи, котрі не виконали указ Президента України від 28 березня 2007 року "Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні", покликанням якого було вжиття заходів щодо демонтажу червоних пам'ятників та пам'ятних знаків".

Для довідки: 3 липня 2009 року ГО "Люстрація", Всеукраїнське об'єднання "Свобода", УНА-УНСО, ВО "Тризуб" імені Степана Бандери, Асоціація дослідників голодоморів в Україні, Товариство "Меморіал" імені Василя Стуса, Оргкомітет Міжнародного Суду над злочинами комунізму, ОУН, ВО "Просвіта", Спілка офіцерів України, МНК, Студентське братство та інші українські праві партії та громадські організації (загалом понад 30 організацій) створили Комітет декомунізації.

Ідея виникнення Комітету декомунізації виникла в зв'язку з потребою захисту і підтримки учасників акції 30 червня 2009 року, які зруйнували пам'ятник Лєніну. Однак під час обговорення учасники Комітету декомунізації розширили його завдання, сформулювали цілі і вимоги.

Прес-служба ГО "Люстрація"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua