Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Інтер   КИРИЛ

Пікетування антидержавного "Інтера"

Аговтышев | 5.08.2009 16:56

10
Рейтинг
10


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
4

Сьогодні о 12 годині біля приміщення телеканалу "Інтер" по вулиці Дмитрівській, 30 відбулося пікетування з приводу неправдивого висвітлення візиту в Україну патріарха Кирила.

Пікетування антидержавного ''Інтера''
Сьогодні о 12 годині біля приміщення телеканалу "Інтер" по вулиці Дмитрівській, 30 відбулося пікетування з приводу неправдивого висвітлення візиту в Україну патріарха Кирила. Ініціатором зазначеної протестної акції, під час проведення якої на вулицю вийшло близько 100 осіб, виступили представники "Православного братства ім. А.Первозванного" під керівництвом О.Гудими.

Учасники акції використовували гасла: "ІНТЕР – інструмент пропаганди російської ідеології", "Скільки грошей заплатили "зірці Кирилу" за рекламу телеканалу!", "Україна – не Росія! ІНТЕР – не ОРТ!", "ІНТЕР – змініть вишиванки на косоворотки!", "Наступна духовно-просвітницька програма ІНТЕР – інтерв'ю "богоугодного кандидата" з дресированими папугами!", "ІНТЕР – рупор Московського попа!", "ІНТЕР – "по чём русский опиум" для українського народу?", "Богу – боже. Кесарю – кесареве. Кирилу – душі. ІНТЕРу – бабло!".

Як заявив керівник "Православного братства ім. А.Первозванного" О.Гудима, антидержавницький вчинок керівництва телеканалу "Інтер" може мати непередбачувані та необоротні наслідки для нашої країни, оскільки Патріарх РПЦ в повній мірі використав його для антиукраїнської діяльності, що неприпустимо.

Водночас, організатор акції протесту наголосив, що Україна має дати адекватну оцінку діяльності телеканалу, який пропагує антидержавну ідеологію, аж до позбавлення ліцензії на мовлення.

Зі слів О.Гудими, неприйнятним є те, що "Інтер" повністю знехтував будь-якою журналістською і громадською етикою, подаючи інформацію про перебування Кирила упереджено та виключно у вигідному Росії світлі.

Під час протестної акції її учасники одноголосно прийняли резолюцію з вимогою до власників телеканалу "Інтер" щодо припинення проведення антиукраїнської діяльності, надання ефіру для відстоювання інтересів Кремля та передали її представникові телекомпанії.

Окрім цього, громадою було цілковито підтримано звернення представників ВО "Свобода" до Генеральної прокуратури України з вимогою притягнути Патріарха Кирила до відповідальності згідно статті 161 Кримінального кодексу України за розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі.Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua