Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
10

Коментарі
Danil   | 24.07.2009 17:04
Украинская держава, которая от Збруча до Камчатки – однозначно, аристократическая. Та, которая от "Сяну до Дону", однозначно, шароварная.
  | 24.07.2009 17:18
Вы знаете это быдло, Витя, которое еще любит чтобы его по отчеству величали, часто в привате заливает мне про превосходство языка и нации. Я долго терпел его бред и воспринимал это как юношескую наивность, так свойственную провинциальным ПТУшникам.

Но, эти росказни в стиле: "Гетьманська Україна – це монархічна держава із виборним монархом" превзошел все мои ожидания. Витенька, не пора ли лекарства принимать?

Перед тем как писать такие опусы надобно хоть какое-то образование иметь и не на словах, а на деле.
Анатолій Грива   | 24.07.2009 18:54
Шановний, Вікторе Вікторовичу!
Дуже дякую за Вашу статтю!
Порушена Вами тема є дійсно важливою і визначальною для подальшого розвитку України, яка має згодом відродити минулу славу Русі.
Згодний з тим, що потрібно трохи пописати статей на цю тему, щоб акцентувати увагу читачів на тому, що існували колись ціла низка Руський Князівств, наприклад, Волинське, Київське та ін. Ця тема актуальна і з приводу розгляду в наступній сесії Верховної Ради України проекту Закону України "Про Державний герб України".

Ще раз дякую за статтю! +++!!!
boroda   | 24.07.2009 18:57
+!
  | 24.07.2009 19:14
Клим Чугункин:" часто в привате заливает мне про превосходство языка и нации. Я долго терпел его бред и воспринимал это как юношескую наивность, так свойственную провинциальным ПТУшникам."
Ну і дурак ти, паря! Не далеко отлез! Погляньте на "конспіратора", тільки зареєструвався, а йому в привате вже залівалі ШО АЖ...
Ти "клімушка" думав, що ти атлєзєш, зміниш шрифт і тебе не впізнають? Та тебе тепер і без твого тролівського портрета можна впізнати. За смородом, що від тебе несе "как из пропасти и помет кусками вьілетает"...А ну дурак чи пригадаеш звідки ця цитата і вєлікой руской літєратури? Канай атсюда Навуходоносор, редиска, сосиска, петух гамбурскій...:-)))

  | 24.07.2009 19:15
Автору + великий!
свидомыи шо аж   | 24.07.2009 19:57
Кр-к:
Автору + великий!
ЧМО СВЫНОРЫЛЭ У ТЭБЭ КЛЭПКА
ВООБЩЭ ВЫПАЛА ШО ТЫ ПОМИМО +
ПРЫЩАВОМУ ПОЖЕЛАЛ И САМЭ ЦИКАВО КУДЫ
свидомыи шо аж   | 24.07.2009 20:01
ХРЯКОРЫЛУ
а йому в привате вже залівалі ШО АЖ...
А Я ТЕБЕ НЕДОНОШЕННОМУ ГОВОРИЛ
СУКА НОЧАМИ ШО АЖ КРИЧАТЬ БУДЕШ
  | 24.07.2009 20:27
свидомыи шо аж:
Бач, гнідьониш, впізнав себе...КА ну канай атсюда Навуходоносор, редиска, сосиска, петух гамбурскій...:-)))
ЗЕРО   | 24.07.2009 20:40
Цікавий погляд автора.+!
свидомыи шо аж   | 24.07.2009 20:57
Кр-к:
свидомыи шо аж:
Бач, гнідьониш, впізнав себе...КА ну канай атсюда Навуходоносор, редиска, сосиска, петух гамбурскій...:-)))
СВЫНТУС УЖЭ СЬОРБНУВ"?
МЫ НАЧИНАЕМ ХРЯКОСРАЧ ДЛЯ ЧЕГО ДЛЯ ЧЕГО?
ХРЮНДИЛЬ ТО ШО ТЫ ПРЫШИБЛЕННЫЙ Я
ЗНАЛ ВСЕГДА НО НЕ ДУМАЛ ШО НАСТОЛЬКО
БЭНДЭРОВЫЧ СТРАНА ПРЕДМЭТ НЕОДУХОТВОРЁННЫЙ
НУ ТАК ЖЭ ЯК ХРЯК НЭВУЛКАНОЭДУКОВАННЫЙ
ПОТОМУ КРАИНИ ШАРОВАРЫ ЯК ЗАЙЦУ СТОП СИГНАЛ
НО ТЫ БЭНДЭРОВЫЧ И ХРЯНДИЛЬ ПИДОРАСОВЫЧ
ШАРОВАНЫКЫ ШО МАМА НЭ ГОРЮЙ
Стрілець   | 24.07.2009 22:39
Може в якихось детальках і не зовсім, але ну їх, ті деталі.
В даному випадку не деталі головні.
З основною ідеєю згоден.
Плюс.
Beware   | 25.07.2009 10:06
+
А звідки тим корумпованим комсомолом ворюгам знати про українську славу? Навіть у нашого президента побутова невимовно-немовляча "любофф" до тітьки-України. Решта ж – спланована багаторічна акція по дескредитації всього українського. Недоброзичливе штовхання в той самий бік, куди самі прагнемо, але з пошиттям в дурні. Користуючись компроматами, купівлями та дурістю (елементарним страхом та відсутністю самоповаги що компенсується пихою) бандюків при владі та їхніх діточок та свояків.

Просто треба плекати українську аристократію. Вона міфу демократії не завадить, навпаки. Виросте, якщо раніше нас не виживуть з цього світу та наше поділять між собою.
не-свидомый   | 27.07.2009 04:47
Вообще укры напоминают сборище кукушек которые хвастаются разоренными гнездами. Отаке воно наше быдло... К сведению автора.
Мариинский дворец построен в 1750 -1755 гг. по проекту Б.Растрелли.
Сооружением дворца руководил выдающийся русский зодчий И.Мичурин.
В 1744 году императрица Елизавета, дочь Петра I, во время посещения Киева, сама выбрала место для сооружения дворца.
Віктор Вікторович   | 27.07.2009 09:32