Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
рятівник   ГМО   США   колорадський жук

Знайди на фото ювіляра

Іван Галенко | 15.07.2009 19:43

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
9

Насправді це не анекдот

Знайди на фото ювіляра
Йому в цей день сповнилося 35 і він не сумнівається. Усі, кого спитав, також без сумніву шукають його світлий образ на світлині, опублікованій в газеті KYIV WEEKLY N10 (329) 19-25 березня 2009 року на центральному розворті. Правда був один, який спитав де написано, що він тут має бути, та пошуки не припинив...

Публіка на ХВ виявилася без гумору чи занадто толерантною. Правда, там бояться якоїсь кучки, яка блюстить мораль за принципами Талмуду. Тож знайдіть чергову месію! Він порятує їх та може зробить Україну вільною від...!... цього року справжньою сенсацією стала дивна відсутність звичних колорадських жуків, або їхня дуже мізерна кількість, як повідомив Коломия ВЕБ Портал. Хоча Чернівецька область і не Франківщина, проте добре там де нас/їх нема/є.

"Головний спеціаліст Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області Микола Стефак на запитання про колорадських жуків відповів жартома: мовляв, ці ненажери полюбляють екологічно чисті сорти картоплі, тож і не хочуть їсти генетично модифіковану картоплю, яку, можливо, хтось висадив себе на городі. А щодо свого городу, то він готовий принести нам ціле відро смугастиків – які лиш учора зібрав, і як доказ не масовості їхнього зникнення. Забігаючи наперед, одразу відкинемо версію головного еколога. У процесі вивчення причин зникнення жуків вдалося з'ясувати: вони справді зникли (можливо, частково) лиш у нашому регіоні. Бо коломияни, які брали на насіння картоплю у своїх рідних на Львівщині чи на Вінниччині, відзначають, що там жуки просто не можуть наїстися тією самою картоплею, яку тут, у нас, їсти просто нема кому – бо жуків на городах НЕМА". Отже, Україна скоро стане вільною! Почалося!

Тож спішіте шукати Месію, доки колорадські жуки не розбіглися з відра пана Стефака!

Кого? Так ось ... гм. А може й ні...Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua