Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Націоналісти підтримують місто Марганець!

Артем Циганок | 5.07.2009 13:02

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
10

Заява Центрального проводу ВО "Тризуб" імені С. Бандери з приводу подій на Січеславщині (окупаційна назва "Дніпропетровщина")

28 червня 2009 року в місті Марганці Січеславської (окупаційна назва – Дніпропетровської) області, відбулася бійка між місцевими українцями та представниками так званої "вірменської діаспори України". Причиною сутички стали брутальні висловлювання з боку вірмен на адресу України та українців.

У результаті спровокованої чужинцями бійки, від удару ножем в серце загинув місцевий мешканець Сергій Бондаренко 1987 року народження. Це спричинило обурення громади міста Марганець, котре вилилось в численні сутички між українцями і вірменами.

На сьогоднішній день громада українського міста Марганець вимагає виселення всіх вірмен з території міста.

Цілком підтримуючи справедливі вимоги громади міста, Всеукраїнська організація "Тризуб" ім. С.Бандери готова надати їй будь-яку допомогу у вирішенні даної проблеми.

Цей факт став лакмусовим папірцем, який в черговий раз висвітлив гнилість і продажність режиму внутрішньої окупації, політика котрого спрямована на витіснення корінних українців за межі України і заселення території України представниками інших національностей та рас, з метою утворення так званої політичної нації.

Тому ми, українські націоналісти, вимагаємо перегляду міграційної політики України, та реалізації Програми реалізації української національної ідеї у процесі державотворення, розробленої нашою організацією. Тільки такі кроки зможуть забезпечити збереження та розвиток Української Нації.

Хай живе Національна революція!

Слава Україні!

Головний Командир ВО "Тризуб" ім. С.Бандери

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua