Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
biggggidea.com   ідея   країна   зміна

VIva The Us! Слава Нам!

Олександр Шагі | 3.06.2009 03:36

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

Ми молоді і урбанізовані, енергійні і розслаблені, з мережею налагоджених зв'язків. Така собі банда (якщо бажаєте – співджружність) обнадіяних ідівідуалістів та особистостей, непевних щодо завтра. Всі до єдиного тягнемо багаж з минулого, і роздивляємось довкола в пошуках кмітливого гіда.

VIva The Us! Слава Нам!
В нашїй подорожі крізь життя, від "олд скульного" його формату і до новобуття, ми щойно – прибульці до аеропорту. Ми опинились тут через нездатність традиційних систем і моделей забезпечити потреби нових реалій, через невідповідність завчених рішень новоутвореним системам координат в економіці і культурі, через колапс системи співідношення індивідуальних інтересів і колективних рішень.

Ми молоді і урбанізовані, енергійні і розслаблені, з мережею налагоджених зв'язків. Така собі банда (якщо бажаєте – співджружність) обнадіяних ідівідуалістів та особистостей, непевних щодо завтра. Всі до єдиного тягнемо багаж з минулого, і роздивляємось довкола в пошуках кмітливого гіда. По мірі освоєння нової території, дехто з нас вже усвідомлює необхідність складати власні ментальні карти орієнтації. Кожен з нас отримав так званий соціальний пакет – цінності, які закладені в нас і якими ми відповідно керуємось в приийнятті рішень, навики адаптації до умов, в яких відбувається безперервна еволюція нашої ідентичності, звички ділитись емоціями і ідеями, і віра лише у власні сили. Квитки на цей інтригуючий тур роздавались всім кому хотілося, проте лише за умови наявності власної цілі для подорожі і готовності змінювати напрямок руху згідно напрямку індивідуальних векторів-вказівників.

Згідно теорії ігор, ми обираємо шлях, що наближається до максимального результату, діємо виключно з метою самовдосконалення. Відпрацьовуємо індивідуальну техніку самодисципліни. Факапим, але рухаємось. Ще не вміємо без боротьби, бо в ній так багато насолоди і емоцій. Усвідомлюємо, що потрібна ціль, своєрідна "адженда". Ми майстерно оволоділи мистецтвом самовираження і самотрансформації: здатні мислити проектно і художньо сприймати. Ми набули звичок співучасті, відповідальності і відкритості. Залишилось вибрати ціль: в загальнолюдському та в індивідуальному розумінні. Наприклад: економіка достатку, в якій те, що ми оберемо віддати добродійно і вільно значить більше ніж те, за що ми беремо плату. Також те, чим ми поділились, є хоча б настільки ж важливо, як те, чим ми володіємо. Для реалізації таких цілей ми філософсько загартовані та оснащені прогресивним індивідуалізмом. Особистий досвід є єдиним, на що можна посилатись.

Ми позиціонуємо себе як "Творча сила", ми сприймаємо себе як дієві співучасники процесу творення спільних рішень. В твореннні нових "Я" присутня руйнація, відмова і забуття. Нові ідентичності проходять усі етапи інтеграції у самосвідомість.

http://vimeo.com/4113328

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua