Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ксенофобія   шовінізм   расизм   Верховенство Права   підвалини   громадянське суспільство

Адепту українського варіанту нацизму – ctgst

Viktor Marynich | 29.05.2009 22:51

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
5

Такі теорії, як Ваша, підтримуються лінивими, заздрісними, неосвіченими українцями, або народжені на Старій площі Москви разом із фашистом Жириновським.

Адепту українського варіанту нацизму – ctgst
Звідкіля Ви з'явились? Чи не машиною часу Вас із позаминулого століття вкинуто у 21-е сторіччя? Оце Ваше расистське: "ті нахабні меншини, які прагнуть керувати Україною, необхідно поставити на своє місце, бо вони під верещання про свої втрати та інші великі заслуги захопили вже стільки прав, що боротися за свої права треба вже українцям" вже тягне на кримінальну статтю за ксенофобію, шовінізм та расизм. Всього за 12 років рухнув тисячолітній нацистський третій рейх. Але він під руїнами поховав близько 70 млн. людських життів. Нас, українців, декілька століть нищили зовнішні вороги та їх внутрішні поплічники. А Ви знов закликаєте до боротьби не на життя, а на смерть. НАШУ СМЕРТЬ, НАШОГО ЕТНОСУ, НАШИХ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ! Всього 40 років тому палали негритянські гетто, повстання придушували сотні тисяч національних гвардійців. А що зараз? Темношкірий американець (першому поколінні) обраний президентом.

Політична українська нація – це не кримські сепаратисти. Не прибічники прокремлівської політичної сили – Партії Регіонів. Це люди (не тільки етнічні українці), які визнають переважні права корінного, автохтонного народу – українців у мовній політиці. А мова – це серце (для декого – душа) народу, без якого він вмирає, або потребує штучного (як євреї іврит).

У статті "Химера національної ідеї" вказано, що побудові демократичного суспільства, нашої ходи до вступу у ЄС, НАТО, заважають слабкість політичної нації та дві спільноти. Перша – це релікт Радянського народу, а друга – маргінальний прошарок. Дай Боже, щоб Ви належали до останнього. Ми із Вас рано чи пізно "зробимо людей". Але, виходячи із стилю Вашого "твору", Ви належите до "покоління" Степана Хмари. Того (на мою думку – нещасного) покоління, котре під КГБістськими тортурами пішло на співпрацю із ними. А потім було шантажовано політичними нащадками цього вітчизняного "розливу" гестапо. Тому і стався відомий провокаційний похід "на Крим". А зараз на Кремль справно працюю Тягнибок. У одній із ним упряжці і Ви. Відомо, що "проект" єврея-фашиста Жириновського разом із його фашистською політичною силою народився на Старій площі Москви. Не маю жодного сумніву у тому, що і проекти "Хмара", "Тягнибок" народилися там же і звідтіля фінансуються.

Увесь цивілізований світ сповідує Верховенство Права, як базу, підвалини побудови громадянського суспільства. Цей принцип повністю виключає оте саме "нахабні меншини, які прагнуть керувати Україною". Іще раз підкреслю, що найчастіше такі теорії підтримуються лінивими, заздрісними, неосвіченими українцями. Тим самим маргінальним прошарком, який до цього часу заважає нам рухатися вперед. І який на 100 відсотків успішно до цього часу використовує Партія Регіонів, тому що за нею не має ні ідей, ні красивих гасел, ні порядності, ні моральності. Все це дякуючи Вам, дуже вдало підігруючим на помах режисерської палички.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua