Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Високі ідеали або яка альтернатива лібералізму

Lustration | 28.05.2009 12:10

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

В наш час, коли українці доведені до стану зубожіння, у пошуках "шматка гнилої ковбаси", поступово деградують. Все частіше через ЗМІ нав'язується думка про те, що українці не здатні до власної державності, нашій нації приклеюють не властиві для неї риси характеру

Високі ідеали або яка альтернатива лібералізму
www.lustration.org.ua

В наш час, коли українці доведені до стану зубожіння, у пошуках "шматка гнилої ковбаси", поступово деградують. Все частіше через ЗМІ нав'язується думка про те, що українці не здатні до власної державності, нашій нації приклеюють не властиві для неї риси характеру, запевняють нас в тому, що в нас немає героїв, а якщо і були, то вони були пішаками на шаховій дошці історії і їхнє життя, яке вони в більшості випадків поклали у боротьбі за Україну, було марне. "Коли б хліб та одежа, то їв би козак лежа" – саме такий спосіб життя намагаються прищепити пересічному українцеві.

Українські ліберали, які протягом 19 років незалежності були при владі і проводили політику українського провансальства (цим терміном свого часу ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов називав політику Драгоманова та Грушевського, які вважали українську націю другосортною по відношенню до російської), всіма способами заставляли та вчили людей думати не головою, а шлунком. Адже це було необхідним для встановлення духовного рабства, бо раб, який мислить, перестає бути рабом.

Саме тому пересічний українець, що був вихований на ідеалі "моя хата скраю", дивлячись на молодих націоналістів, які пропагують ідеали свободи та героїку, з подивом ставиться до відчайдушного бажання нової генерації українців – жити по-новому, краще. Жертвувати своїм здоров'ям, часом, а інколи і дружбою близьких людей – заради вищої мети, заради того, що Україна не бачила протягом останніх трьохсот років, заради "Великої України". Це – дорога кожного націоналіста.

Сьогоднішні українські ліберали часто називають таких людей "гарматним м'ясом", адже лібералізм, як течія, не визнає нічого вищого за Людину чи людську гідність. Останнім прикладом цього є Західна Європа, де тепер вільно проходять паради сексуальних меншин чи масові акції протесту чорношкірих та арабів, які зазвичай закінчуються "вогнем та мечем" у відношенні до корінних жителів Старого Світу. Провансальці на відміну від націоналістів ніколи не служили Україні, вони її любили: за сало, горілку чи вишиванку. Тому сьогодні і існує така велика прірва між цими двома світоглядами.

Великою проблемою для нової генерації є проблема виховання, яке повинно стати фундаментом для майбутнього світогляду людини. Ліберали сьогодні поступово ведуть молодь до деградації. Прикладом цього є, насамперед, передвиборні компанії, де масово використовується проплачена людська праця. Замість того, щоб вкладати гроші в економіку, яка в майбутньому повинна була б створювати нові робочі місця студентам, лібералізм вчить і спонукає людей продавати свою душу і водночас гідність, що є великою небезпекою для майбутнього нашої держави. Натомість молода генерація українців, яка вихована на націоналістичних засадах, змітає на своєму шляху всі закиди скептиків про те, що все у світі можна купити чи продати. Націоналісти бачать Україну як суб'єкт, а не об'єкт, у міжнародній політиці. В світі поважають того, хто сам себе поважає!

Отже, у довговічному питанні: "Сальце-горілка чи високі ідеали?", – можна покласти крапку. Боротьба наших дідів та прадідів за нашу землю не була марною, ми їх пам'ятаємо, ми на них рівняємось, а отже ми, націоналісти, ніколи не продамо свою, Богом дану, Україну.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua