Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

То Ви не маєте нічого проти мітингів? Навіть якщо мітингує Партія регіонів?

Львів'янка | 30.04.2009 14:40
Що саме не подобається Любомиру Гузару в діях Ющенка і за що він хвалить Тимошенко??
Квитки на благодійний концерт Під патронатом Блаженнішого Любомира Гузара "З Вірою і Любов"ю" можна придбати в церквах (в Захристії).
Самі запрошення-квитки-ЦЕ КРАСА!
В гарно, одночас скромно!
Коментарі
Львів'янка   | 30.04.2009 14:44
Мітинги – це нормальна річ у демократичній державі.

Одначе виглядає неприродно й смішно, коли, як свідчать мас-медії, на мітинги люди йдуть за гроші. Знаєте, воно якось несмачно звучить. Бо ті люди не йдуть з переконання, це не є справжній політичний мітинг. Це все одно, коли артисти платять комусь, аби вони дуже голосно їх оплескували. Це – то саме. То нещире й неправдиве. Як на мене, воно радше компрометує, ніж переконує.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:46
Нашого Президента зараз багато критикують. Як Ви вважаєте, яка його найбільша заслуга перед українським народом?
Я дуже його шаную за його українськість. Він направду старається збудити український патріотизм. То не є для того, аби когось ненавидіти, або проти когось.
Ні! А для того, щоби ми були свідомі, хто ми є – не як політичний соціум, а як нарід.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:47
А чи є щось таке в діях Ющенка, що Вам не подобається?

Мені здається, що його політична поведінка не дуже успішна.

Мені дуже не подобається його Секретаріат. Бо Секретаріат має бути на службі Президента. В Італії є секретаріат, в Америці є секретаріат, але ви ніколи не знаєте, хто ці люди є. Тобто Ющенко мало виявляє себе як політик. Робиться таке погане, негативне вражіння, наче то вони використовують Президента й роблять із ним, що хочуть.

Я не кажу, що воно саме так є, але справляється таке вражіння.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:47
А Юлія Тимошенко на Вас краще вражіння справляє?

Боже милий... Гадаю, вона – здібний політик. На жаль, я ніколи не мав змоги з нею говорити безпосередньо.

Я зустрічався з нею під час якихось подій, але так щоб поговорити на розум, то – ні, аби мати підставу зрозуміти, що є рушійною силою в її особистості. Публічні заяви мало що значуть про саму людину. Вони для мене не є вказівкою того, як справді хтось думає, чого бажає.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:48
Кризи приходять і минають. У своєму житті я бачив кілька криз, а також війни. Здавалось би, що ця криза – щось страшне, що захитає все людство аж до ґрунту. Повірте, це все мене. А ось мистецтво, краса вдаряє в якусь таку нотку, жилку в нашому єстві, яка дзвенить віками.

Така музика, можливо, вимагає певної публіки, яка все ж таки є настільки інтелектуально, духовно розвинута, що вона вміє це прийняти і зрозуміти.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:49
Чи запросите на концерт нашу політичну еліту? Може, це їх хоч трохи облагородить?

То було б прекрасно. То був би великий здобуток.

Біда політиків, не тільки українських, у тому, що вони все бачать крізь призму політики.

Політикові потрібно, аби він хоч інколи забував про політику, а пригадував, що він людина.

Треба відкидати свої немочі, аби зустрітися з красою. Не забуваймо, що краса – один з атрибутів Бога. Ми трошки забуваємо, що Бог проявляється також у красі.

Ми замало бачимо красу природи або красу взагалі. Ми частіше реагуємо на добро, правду, але забуваємо, який вплив на нас може мати краса.
Львів'янка   | 30.04.2009 14:50
Які загрози нинішня криза несе Україні?

Мабуть, ті самі, що й у кожній кризі – що багаті стануть багатшими, а бідні – біднішими. Тобто потерплять ті люди, котрі до кризи не мали жодного стосунку. Кризу створили багаті люди, захланні люди, які хотіли ще більше багатства.
Львів'янка   | 30.04.2009 15:02
Побажайте, будь ласка, щось нашим читачам у сьогоднішній нелегкий час.

Побажав би їм не впадати на дусі, не думати, що то є кінець світу. Звісно, це час нелегкий, але якби кожен з нас застановився якнайкраще використати його, усім було б легше. Наприклад, утішити пригнобленого, звернути увагу на справедливість, на правду. Навіть заманіфестувати відповідальним за цю кризу, показати, що нам болить те, що вони заподіяли... Ні, не в революційний спосіб, а так, аби вони зрозуміли, що заподіяли велику кривду людям. Але найголовніше – оглянутися навколо себе й побачити, кому потрібно допомогти, кого підтримати.
Львів'янка   | 30.04.2009 15:05
Велика подяка ЖУРНАЛІСТОВІ – Оксані Климончук!!!
Такі інтерв'ю не тільки збагачують, але і духовно очищують.
Пані Оксано, дякую Вам за Вашу працю.
Olexandr Teren   | 30.04.2009 16:38
Я не кажу, що воно саме так є, але справляється таке враження.
Отут, в цьому, "враження", криється логіка пересічного виборця, тобто і моя. А пересічному виборцю не обов*язково читать аналітику, зариваться в цифри Держкостату, порівнювати їх по роках, хапать когось за язика і т.і. Виборцю достатньо "враження", відчути "на своїй шкірі" і т.п., щоб зробити висновки щодо успішності-неуспішності того, чи іншого політика. А потім із цих вражень складається стійка репутація такого політика. А репутація, то річ міцніша за фарбу для струйного принтера.
Никита   | 30.04.2009 16:51
Olexandr Teren:
Виборцю достатньо "враження",
Згоден