Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
Никита   | 2.05.2009 23:25
Слабка-сильна рука
Галушко Кирило, "Український Тиждень"

Гетьман Павло Скоропадський хотів "збудувати Україну на зло українцям", але мусив балансувати між хаосом і диктатурою.Легенда свідчить, що коли молодий офіцер почту російського імператора Павло Скоропадський чергував у Зимовому палаці, він побачив у залі з експонатами зброї гетьманську булаву. Взяв до рук, але не втримав, і вона з гуркотом упала. В цей час до зали зайшов цар Микола ІІ і жартома сказав: "Ти, Скоропадський, напевно, хочеш стати гетьманом!"
і далі за текстом.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 08:55
Сибиряк:
Ну и я выскажусь. Я бы крейсер продал.Ничего он не изменит в соотношении сил.Российский флот и особенно теперь турецкий, в разы сильнее.Может "Украина" и может "простреливать всё Чёрное море,не отходя от пирса", но его легко уничтожит "Белый лебедь" крылатой ракетой выпущеной за пару тысяч километров.А значит нужен целый комплекс вооружений,для того чтобы использовать крейсер как ударную силу.
Короче – не потянет Украина. А вот построить пару- тройку новых корветов,чтобы контролировать прибрежные воды или послать в Аденский залив,на вырученые деньги можно.
Впрочем не претендую...
Може й так, не спорю...Але в усякому разі щось точно треба робити
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 08:58
Кр-к:
В НАТО потрібно вступати і тоді всі будуть задоволені.
Та ну! Серйозно? Там же одні жиди керують. І українські націоналісти це зможуть пережити?
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:03
Кр-к:
Але для цього потрібно мати стратегічне бачення державного курсу,
Ну стратегічне бачення мав би якраз Президент демонструвати. І де воно? Розпочати війну з Росією, не маючи армії? І це не зрада національних інтересів України, по-Вашому? Чи може треба було таки навпаки робити – будувати сильну економіку і сильну армію – а вже тоді заявляти про свої геополітичні претензії?
а не теревенити про машинки, крейсер, верещати про палю...
Вкрадені гроші, виділені на повінь, отримані за продаж Криворіжсталі. Хіба їх не треба було пустити на розвиток армії, МНС, економіки? Стільки повідомлень -і ні одного осмисленого і розумного. Це не вереск?
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:05
Кр-к:
Так, ні, кресер йому подавай, бо хоцю!
М-дя, в Вас, друже, таки серйозні проблеми з вихованням. Скажу чесно – стидно мені за такого земляка!" (((((Вже казав – не маєте що сказати – то вже помовчіть тоді трохи, чи що...
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:13
murman:
Напрягло желание противопоставить в теории "Украину" "Москве".
А как говориться от теории до практики рукой подать, прецедент в ЮО уже был. Так что "от мертвого осла уши" а не "Базальт" от России.:)
Странно, что Вас напрягает то, чего не было. Хотя у страха глаза велики. Вы больше свою пропаганду слушайте, Украина ещё ужаснее будет выглядеть.

Но в какой-то мереда. конечно. Хотите обижайтесь, хотите нет, но Россия ещё никому счастья не принесла, куда бы она ни вмешивалась. Нагорный Карабах, Осетия, Дагестан, Приднестровье – всё это непризнанные респубьлики, люди которых обречены на изоляцию и прозябание. То же касается и Украины.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:17
Если бы Путин в 2004-м поддержал естественное желание украинского народа избавиться от ненависного режима Кучмы (ктороый, кстати, и саму Россию не очень-то и устраивал), то и отношение к нему и к России теперь было бы совсем другое. Да, кстати тогда, осенью 2004-го, он приезжал в Украины и даже на западе Украины отношение к нему было совсем неплохое. Поначалу.

Но вместо этого ваш руководитель выбрал другой путь – поддержки одного кандидата и фактического раскола Украины. Вплоть даже до Дагестанского варианта – кто-то там из Ваших депутатов заявлял тогда, что России следует ввести танки в Харьков. Поэтому сейчас ситуация такая, что у Украины сейчас больше нет союзников – только интересы.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:19
И, сосответсственно, Украине нужна сильная економика и сильная армия. И это, я думаю, в стратегическом плане выгодно даже и самой Росии – лучше иметь сильного и прогнозированного соседа, чем слабого и непредсказуемого. И будь Украина сильной – я думаю и об НАТО тоже никто бы и не заикался. Что тоже России выгодно.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:22
murman:
Напрягло желание противопоставить в теории "Украину" "Москве".
Ну а насчет противоставления – так это и не Вам лично адресовалося. Это говорилось одному очень умному националисту, который поддерждивает Ющенко именно за то, что тот против России. И даже не задумывается о том, куда такая политика, при слабой армии и зависимой экономике, ведёт. Тем более что статья, которую мы обсуждаем, именно о таком историческом примере и говорит – примере Грушевского и Винниченко, которые в 1918 начали войну с большевистской Россией, не имея фактически, собственной армии.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:30
murman:
Так что "от мертвого осла уши" а не "Базальт" от России.:)
Ну это, я так понимаю, все же не Вам лично решать, это все же дело руководства наших стран. Ну разве что Вы относитесь к одному из них...))) А за "Базальт" особенно держаться вряд ли стоит – комлекс давно устарел, как верно отметил Сибиряк, и никому особенно в мире, кроме одного-единственного недостроенного украинского корабля, и не нужен. Да и дальность небольшая – всего 500 км. Даже на российских кораблях – и то планировалось его заменять на "Вулканы". Да, кстати говорят на Москве уже и заменили. ПКР "Москва"
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:32
ПЫ СЫ Литры вам, в качестве успокоительного.:)
Ну а насчет этого уже говорил – если Вас лично так беспокоит водочный вопрос, то Вы им и занимайтесь. Зачем же свои личные проблемы на других сбрасывать?)))
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:37
Никита:
Мені просто остогидло хамське (в прямому значенні цього слова!) обгавкування чернью своїх лідерів.
Ось в цьому і проблема. Ви вважаєте мене, та й інших українців (себе, мабуть, ні, я так розумію) "черню". А когось там – обраною (мабуть долею, Богом) елітою. Я ж не вважаю ні їх елітою, ні себе чи інших українців – черню. Я прихильник демократичного і вільного устрою. Приблизно – за зразком Крозацькоїх республіки, де кожен мав право голосу і де Гетмьан залежав від волі своїх козаків, і де він не вважав їх "черню". І де вони мали повне право відсторонити його від влади тоді, коли його керування виявлялося недолугим або й відверто небезпечним.
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 09:42
Кр-к:
Та чого ж кажете, що не знаєте, коли так слушно охарактеризували їх чернью?
Ну ось – іще один "елітарій" вишукався. Навіть мови української – і то нормально не знає, щоб повноцінно і без образ свої думки висловлювати – а все туди ж. Як добре – записати себе до еліти – а всіх до черні!!! Аж заздрісно трохи...

Доречі, я того землячка назвав цілком слушно "напів", бо він сам про себе так написав, то де ж тут образа?
Та невже? І де ж я таке казав, не підскажете? Чи у Вас проблеми не тільки з написанням українською, але й з її читанням? Добре, вмовили, буду звертатися до Вас російською – може ця мова Вам ближча...))))
Ігор Лубківський   | 5.05.2009 10:00
Ну а щодо Крейсера "Україна" – то вже давав це посилання Крейсер "Україна", як дзеркало хуторянських політиканів
... за логікою... наша держава мала б, для початку, мати відповідний флот, який би складався не тільки із моторних човнів та іржавого металобрухту.
Не знаю, чому би я мав не погоджуватися з ними? Тим більше як людина, яка сама прослужила на флоті три роки на бойовому кораблі, з яких не менш як 1,5 року в Середземному морі, де бачив в дії і ту ж "Москву" (тоді ще "Славу"), і НАТО-вські кораблі. А якщо хтось зарахував себе до еліти, а всіх інших до черні без права голосу не має – то це його проблеми...
Никита   | 5.05.2009 17:56
Ігор Лубківський:
Ви вважаєте мене, та й інших українців (себе, мабуть, ні, я так розумію) "черню". А когось там – обраною (мабуть долею, Богом) елітою. Я ж не вважаю ні їх елітою, ні себе чи інших українців – черню.
Незалежно від того, що вважаєте Ви або я, будь-яке суспільство певним чином структуроване, так чи інакше завжди має свою ієрархію. "Ієрархізація суспільності й на ній збудований державницький лад...- є конечною умовою правильного діяння суспільного організму" (Донцов). Суспільство завжди має правлячу касту і простий народ. Вам подобається Козацька республіка,
де Гетмьан залежав від волі своїх козаків, і де він не вважав їх "черню"?
Дуже