Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 30.04.2009 15:30
Сибиряк:"Короче – не потянет Украина."
Та справа навіть не в тому чи потянєт чи ні! Ну навіть, якби всім миром, та як в Кореї всі зібрали в народному пориві свої золоті прикраси, то що то дає? От балачки тернопольського "стратега"...
В НАТО потрібно вступати і тоді всі будуть задоволені. Тоді нам ні "лебеді" не будуть загрожувати, ні зі шкіри не потрібно дертися з тим металобрухтом...Але для цього потрібно мати стратегічне бачення державного курсу, а не теревенити про машинки, крейсер, верещати про палю...
  | 30.04.2009 15:49
Сибиряк:
Чолов'яга не розуміє, що це є той випадок, коли пропонують – "викрасіть і вибросіть"! Є повно аналогій, коли в Севастополі потопили кораблі аби заблокувати бухту, бо іншої користі з них не було, коли легендарний кресер "Варяг" здійснив мало не подорож довкола світу, аби в першому ж бою бути потопленим, або сумну долю німецького суперкрейсера "Тірпіц", який майже всю війну так і простояв, не здійснивши жодного походу і так і був потоплений англійцями в рідній бухті. А трагедія Пірл Хабору...
Так, ні, кресер йому подавай, бо хоцю!
  | 30.04.2009 15:50
murman   | 30.04.2009 16:04
Ігор Лубківський:
""На корабле не установлено только ударное вооружение и не установлено зенитное вооружение дальнего действия. Оно поставляется из России."

Ну я ещё где-то понимаю, чему Вы радуетеся – руссские почему-то сичтают, что им выгодна слабая Украина, так, будто от этого они сами станут жить лучше.
Напрягло желание противопоставить в теории "Украину" "Москве".
А как говориться от теории до практики рукой подать, предедент в ЮО уже был. Так что "от мертвого осла уши" а не "Базальт" от России.:)

ПЫ СЫ Литры вам, в качестве успокоительного.:)
  | 30.04.2009 16:52
Сибиряк:
В житті завжди так – кто теряет...Ми вже втратили кілька років, коли ми вже давно могли бути в НАТО і забути про проблеми з границями, обороною, територіальною цілісністю і ніжно би продовжували дружити з Московією. Он ви ж дружите ніжно з країнами НАТО! То чому ж не з Україною? Вічно ми у вас на особлівому рахунку:). Тільки НАТО дасть нам розв'язок низки проблем, які все ще є болючими через неузгодженість нашої політичної еліти.
  | 30.04.2009 18:08
Никита   | 30.04.2009 18:54
Кр-к:
Вас ліберально не обурило і Ви толерантно не зауважили, що хам верещить "на палю" людині, Українському Президенту України, кандидату, за якого Ви і далі збираєтеся віддати свій голос.
Мене це обурило. Мені просто остогидло хамське (в прямому значенні цього слова!) обгавкування чернью своїх лідерів. Так, я не знаю, як відповідати на це. Але гавкати і хамити у відповідь не вважаю ані можливим, ані доцільним. Хамство на хамство породжує хамство і нічого, окрім хамства.
Никита   | 30.04.2009 21:13
Сибиряк:
Кр-к | 30.04.2009 16:52: "Он ви ж дружите ніжно з країнами НАТО! "

Не совсем так пане Кр-к, мы сотрудничаем взаимовыгодно с некоторыми членами НАТО,которые ДАЛЕКО,от наших границ.
Может "Украина" и может "простреливать всё Чёрное море,не отходя от пирса", но его легко уничтожит "Белый лебедь" крылатой ракетой выпущеной за пару тысяч километров
То яка Вам різниця, друже, чи НАТО біля кордонів – чи за пару тисяч км?
  | 1.05.2009 02:36
Никита:
Кр-к:
Мене це обурило. Мені просто остогидло хамське (в прямому значенні цього слова!) обгавкування чернью своїх лідерів. Так, я не знаю, як відповідати на це. Але гавкати і хамити у відповідь не вважаю ані можливим, ані доцільним. Хамство на хамство породжує хамство і нічого, окрім хамства.
Та чого ж кажете, що не знаєте, коли так слушно охарактеризували їх чернью? Бо чернь і чернь і розуміє тільки хамську мову, от і доводиться "роз'ясняти", аби дійшло, що так хамити безкарно НЕ МОЖНА! Президент не може себе на НП захистити, то як бути? Доречі, я того землячка назвав цілком слушно "напів", бо він сам про себе так написав, то де ж тут образа?
  | 1.05.2009 08:15
Никита   | 1.05.2009 09:17
Сибиряк:
.
А вот в притык к границам,можно уже использовать тактическое и обычное вооружение,которое устанешь перехватывать.
Але ж Ви розумієте, що це надумана загроза, якої насправді не існує?
  | 1.05.2009 13:41
Никита   | 1.05.2009 14:37
Сибиряк:
РФ всегда будет приоритетной целью
Я не про те, чи є реальна загроза РФ з боку НАТО – це ваші справи. Я про те, що – яка вірогідність того, що НАТО нападе на РФ (якщо нападе) саме з території України (якщо Україна вступить в НАТО)?
І друге питання: якщо НАТО вирішить напасти на РФ, то чи буде воно при цьому зважати на Україну? Чи зупинить НАТО той факт, що Україна є/не є членом НАТО?
Надуманість питання саме в цьому.
  | 1.05.2009 18:56
Никита   | 1.05.2009 21:20
Сибиряк:
Вы пишете статью о необходимости вступу Украины в НАТО,а я соответственно наоборот.По рукам?
Ні, тому що зараз пишу статтю з проблем мовознавства, це тема дійсно дискусійна і дуже цікава. А про НАТО вже стільки переговорено, нічого нового ми не скажемо.