Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 10:00
І дивно, що пан націоналіст думає інакше, дивно, що хоче бачити Україну слабкою і залежною... Не дивно, що так вважає наш російський гість, але те, що таке сповідує той, хто видає себе за українського націоналіста, вже й с правді вселяє справжню тривогу. Не хотілося би завдяки таким людям, як наш діючий Президент і його прихильники, повторити історію Грузії, яка через це тепре вже факетично назавжди втратила частину своїх територій.
Никита   | 30.04.2009 11:33
Ігор Лубківський:
Як на мене, то тут ніякою дискусією і близько не пахло... Тим більше що тут й дитскутувати немає й про що.
А я про це й кажу. Кожний володіє істиною в останній редакції. Кожний чує тільки себе. Кожний знає, як зробити Україну сильною і процвітаючою, тільки чомусь не може привернути на свій бік достатню кількість соратників, щоб і зробити це. І львів"янин тернопольчанину не земляк: (
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 13:31
Трохи не про це. Вже казав – ніякою дискусією тут і близько не пахло. Так було би, якби нормально дискутували про щось. І я його не обзивав. А він вважає, що то і є істина, когось обізвати 15 раз. Вже казав – ніякою дискусією тут і близько не пахло. Стидно просто, що такі люди себе націоналістами вважають.
  | 30.04.2009 13:33
Ігор Лубківський:"півпсихологу"
А що не правда? Вся добірка моїх епітетів Вам є може гострою,але:
1. Почнем з того, що Ви задали тон такій дискусії, своїм вереском "на палю" Президента. Я менш кровожерний, то тільки обійшовся тим, що показав всім, що Ви повний невіглас.
2. Вам довели, що Ви не маєте зеленого поняття про що пишете і що крім загальних фраз і дикого бажання виглядати "експертом" у Вас нема.
3. З таким розумінням фінансів, бюджету, розподілу відповідальності в державі, то я би Вам не доручив керувати навіть МАФом біля вокзалу.
4. Ну і наостаток, то видно що Ви дійсно якась зайда коли цураєтесь лвів'ян і вороже до них ставитися,бо ми є і були галичанами завжди

  | 30.04.2009 13:42
Никита:
Ви своєму амплуа. Вас ліберально не обурило і Ви толерантно не зауважили, що хам верещить "на палю" людині, Українському Президенту України, кандидату, за якого Ви і далі збираєтеся віддати свій голос.
Ваше бажання "сісти на шпагат" є просто феноменальне і таке оптічне, що і не второпаєш і про що Ви ведете. Чого вартує мисль, що НП це не зріз, а дзеркало, але таке що не відзеркалює, а як відзеркалює, то фрагментарно і при цьому ще й викривляє, а далі про хвости і зоопарк. Одним словом, розумій як хочеш. Але свій посил про "дзеркало" намагаєтесь відстояти! Бо це ВАША "правда" і тому вона належить виключно Вам?
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 13:52
Кр-к:
Никита:
Ви своєму амплуа. Вас ліберально не обурило і Ви толерантно не зауважили, що хам верещить "на палю" людині,
На себе подивися, перш ніж такими словами розкидатися, ні? Я по-моєму Вас, шановний, не обзовав. Навіть Ющенка Вашого і то не обзивав. Ну не сподобався мій вислів "на палю" – то можна було і щось заперечити, замість того, щоб своє хамське нутро щирого львівянина тут перед всіма нами напоказувати. За таке, що Ви писали в мою адруесу, на нормаланих форумах взагалі то банять. І надовго – раз не вмієте себе вести по-лю.дськи.

Ну а те, що Ющенка треба судити – так по-моєму це тепер всім ясно. Шкоди він приніс більше, ніж користі.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 13:55
Ну і щодо "на палю" – це лише відображення Вашого власного стилю спілкування – бажання всіх на ворогів ділити, ярлики комусь вивішувати, одноосібно вирішувати кого можна покарати, а кого ні. Я просто лише підставив дзеркало, щоб Ви в ньому своє відображення побачили. Що ж так не сподобалося-то? Неприглядна картина получилася, так?

Не подобається вислів про палю – можна замінити його судом. хоча б моральним. Хоча б за рокзрадання коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені. І що-що, але ліпити з нього нового ідола – вже точно не треба.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:00
Я менш кровожерний, то тільки обійшовся тим, що показав всім, що Ви повний невіглас.
Ну-ну, і як саме показав, якщо не секрет? Обзиванням і образами? А якщо я обізву Вас хамлом і бидлом, це теж щось покаже (зараз не обзиваю, просто запитую). А якщо замість ваших 15 раз – повторю це 17 – то значить я переміг? Чи які правила цієї гри?

І в чому саме це я невіглас?

Гроші в областях розподіляють обладміністрації – це не так?

Гроші за повінь ділили вони ж – це не так?

Крейсер "Україна" практично збудований – потрібно тільки вольове рішення, щоб він вийшов на ходові випробування – це не так?

Міністр Оборони підпорядковується Президенту – це не так?
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:04
. Вам довели, що Ви не маєте зеленого поняття про що пишете і що крім загальних фраз і дикого бажання виглядати "експертом" у Вас нема.
Хто і що мені довів, якщо не секрет? Може той росіянин, який десь почув слово "Булат"? А не дивує така єдність поглядів щирого львів"янина і щирого росіянина? З одної копилки гроші отримуєте, чи що? До того ж про ніяку експертну оцінку я здається і не говорив – і що саме Вам там привиділося – я не знаю. Але для того, щоб прочитати кілька заміток в Інтернеті по тій тематиці, яка мене цікавить, моєї кваліфікації точно вистачає. Чи для того, щоб пам"ятати хто і коли був Прем"єр-міністром і міністром оборони
  | 30.04.2009 14:04
Ігор Лубківський:
Попий брому і перечитате ще раз. Може вдасться зробити правильні висновки. Не подобається вислів – ні вухом, ні рилом, то можна замінити його іншим словосполученням, але суті не змінить. Тільки повний невіглас може писати галематью на кшталт про крейсери і тп. Але Ви мені набридли.То Вас би належало притягнути до суду за заклики і погрозу життю Президента.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:07
таким розумінням фінансів, бюджету, розподілу відповідальності в державі, то я би Вам не доручив керувати навіть МАФом біля вокзалу.
А я і не рвуся нічим керувати. Але на відміну від вас вважаю, що кожна людина має право вислолювати свою думку і кожна людина здатна сама оцінювати ту інформацію, яку іотримує. Нвіть якщо хтось їй наполегливо своїм криком намагається довести протилежне.

А про фінанси і відповіданість в державі вже 4 рази казав – обласні ради в нас гроші не ділять, а облдержадміністрації підпорядковуються Президенту. Були б ми на форумі – я би вам вже спеціально посилання по кожному слову познаходив.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:09
Ну і наостаток, то видно що Ви дійсно якась зайда коли цураєтесь лвів'ян і вороже до них ставитися,бо ми є і були галичанами завжди
Ну ось, чоловік знову намагається розвішувати ярлики, бо по-суті сказати нічого не може. Українцю! Ти ж патріот! Навчися вести себе! Бігом до мами, щоб хоча би самій елементарній культурі тебе навчила! І скажи їй, що хлопці просили, поки цього не станеться – то щоб тебе до Інтернету і близько не підпускала, де нормлаьні люди поспілкуватися хочутть. Ну заважаєш же, чесне слово!
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:15
Тільки повний невіглас може писати галематью на кшталт про крейсери і тп
Та невже? Ідею про те, що Україні потрібна сильна армія – Ви вважаєте теж може написати тільки повний невіглас? Ви особисто поборник слабкої і немічної україни? Ну молодець, вітаю?

Ось ще список невігласів, на додачу:
Находясь с рабочим визитом в Крыму, министр обороны Юрий Ехануров заявил о возможной продаже крейсера "Украина". – автор: Дмитрий ТЫМЧУК

Крейсер "Україна", як дзеркало хуторянських політиканів – Аратта
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 14:22
Треба зберегти крейсер "Україна" для нашої армії як тренажер для підтримки професіоналізму – http://www.geocities.com/hennadiy_udovenko

ЖЕЛАНИЕ КИЕВА ПРОДАТЬ РАКЕТНЫЙ КРЕЙСЕР УКРАИНА КИТАЮ МОЖЕТ ВЫЗВАТЬ РАЗДРАЖЕНИЕ ВАШИНГТОНА

... ну і т.д, Казав же – користуйтеся Гугльом.)))

Ну і про львів"ян. В мене там багато друзів, але оце бажання вчити когось як жити, щось я став тільки останнім часом помічати так явно. Може ще нічого поганого в тому не було би, якщо б:

а) самим було що показати (культуру там чи толерантність)
б) вміли поважати думку інших...
  | 30.04.2009 15:18