Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 29.04.2009 16:37
Скаче мов той заяць – то машинки, то крейсер, то повінь, то американці кляті, знову повінь...Задолбав напівпсихолог...Я вже сумніватися став, чи точно хоч на тих пів?
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:37
Бідако, за 5 млн. крейсер навіть не помалюєш...
Кажу ж – вчіться читати – вні вже практично збудований. Та й про кресери я, боюся, побільше вашого знаю – сам служив на флоті. А не довіряєте моїм словам – так учіться Гугльом користуватсия. Ось, напркилад Вікіпедія
Ліга нет

Несмотря на та, что громадный ракетный крейсер с гордым названием "Украина" уже 20 лет стоит в Николаеве, он почти готов для выхода в море.

Корабль такого класса, как "Украина" способен простреливать всю акватарию Черного моря даже не отходя от пристани.
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:40
Кр-к:
Скаче мов той заяць – то машинки, то крейсер, то повінь, то американці кляті, знову повінь...Задолбав напівпсихолог...Я вже сумніватися став, чи точно хоч на тих пів?
Дуже хочеться когось послати. Нормальному вихованню мама не вчила, українцю? Якщо так цікаво, то одна вища освіта в мене вже є і знаю, я щось побільше Вашого...
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:43
Вже забув про контрактну армію? Теж Президент винен? Всі набрали води в рот і мовчок? Крейсер йому подавай! Міністр оборони підлягає Президентові, а хто міністру гроші дає на армію? Теж Президент чи уряд виділяє в Бюджеті?
Абсолютно вірно, друже Круче!

Президент Виктор Ющенко своим указом ввел в действие решение СНБО от 26 сентября 2008 года "О неотложных задачах по повышению обороноспособности Украины"

Ющенко відкалв введення в дію контарктної армії на 5 років
Никита   | 29.04.2009 16:58
Кр-к:
Ігор Лубківський:
Ваша дискусія, панове, є чудовим доповненням статті! Перенесенням тих уроків історії, про які згадує автор, у сьогодення. Читаеш все, що ви написали один одному, і починаєш сумніватися: а чи дійсно історія – це спіраль? А можливо, все-таки, зачароване коло?...Особливо Українська історія...
  | 29.04.2009 17:20
Никита:
Пане Никита, Ви ж чудово знаєте, чому вчить історія...Служив на флоті і вже як Чапаєв розуміється на проблемах армії і напевне переконаний, що він теж міг би бути Гетьманом...Мати про себе високу самооцінку це добре, але поводитися так зухвало? Посилати на палю Президента? А ще один там десь писав, що більше не ДОЗВОЛИТЬ Ющенку бути Президентом! Щось якась "свинська" бацила з'явилася і в нас на НП. Аби не переросла у пошесть.
murman   | 29.04.2009 18:03
Ігор Лубківський:
Там розміщено 16 ракет типу "Базальт", якщо не помиляюся, здатних уражувати авіаносці. Правда така їхня здатність, чесно кажучи, сильно перебільшена, часи змінилися, ракети старі і повільні, але все ж...
"Базальт" где разрабатывался?
Где специалисты, документация...?
С РКР "Москва" решили бороться?

Маечка это все, что бы зарядить "Базальт" крейсер надо ставить под загрузочный комплекс в Севастополь, а он у ЧФ ВМФ РФ. Повышайте свидомость и дальше литрами...:)
Werwоlf   | 29.04.2009 19:14
Стаття дійсно чудова +.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:27
murman:
"Базальт" где разрабатывался?
Где специалисты, документация...?
С РКР "Москва" решили бороться?

Маечка это все, что бы зарядить "Базальт" крейсер надо ставить под загрузочный комплекс в Севастополь, а он у ЧФ ВМФ РФ. Повышайте свидомость и дальше литрами...:)
Ну вообще-то Украина и свои ракеты выпускает. Было бы желание и деньги – можна и новый комплекс разработать – тем более что Базальт давно уже устарел. А можна было и с той же Россией договориться. чтобы продала нам свой комплекс – она всему миру оружие продает, не думаю, чтобы и от украинских денег отказалась бы.

А насчет сведомости и литров Вам пожалуй лучше знать – русские в этом эксперты
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:36
Когда будете иметь время между пьянками, попытаетесь почитать хотя бы то, на что я уже давал ссылки. Напрмиер вот это:

""На корабле не установлено только ударное вооружение и не установлено зенитное вооружение дальнего действия. Оно поставляется из России. Но впринципе мы готовы корабль испытать и без этого вооружения", – говорит Григорий Клебанов, директор специальных проектов завода."

"если бы Министерство обороны осмелилось принять на вооружение этот корабль – он бы полностью изменил расклад сил в Черном море."

Ну я ещё где-то понимаю, чему Вы радуетеся – руссские почему-то сичтают, что им выгодна слабая Украина, так, будто от этого они сами станут жить лучше.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:40
Ну вот чему радуются националисты-львовяне типа Кр-ка, понять не могу. Мне каается вполне логичным, что уж кто-кто, а именно они и должны бы в первую очередь были быть заинтересованы в том, чтобы Украина была сильным и мироблюбивым государством, а не слабым и агресивным, каким она стала при Ющенко. К чему приводит такая политика – мне кажется уже опыт Грузии и Саакашвили показал более чем убедительно. Но... в плане этой статьи, Украина имеет и свой собственный, исторический опыт.

Когда-то, в 1918 году, Грешвский и Винниченко, такие же умники, как и наш действующий Президент, точно так же пытались воевать, не имея армии.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:42
И если бы в 1918 году Петлюра вместо того, чтобы возглавлять восстание против Скоропадского, попытался объединитьтся с ним, то я думаю, всякие умники из России нам бы теперь не пытались указывать, что нам делать и как нам жить
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:50
.Точно як Шевченко нарікав, що горе з тими "землячками"...
Львів'янин мені не земляк. Ви спочатку все порядок в своєму Львові наведіть – а вже тоді буде зі своїми порядками на Тернопільщину пхатися. А то навіть стадіон нещасний збудувати – і то неспроможны. А всю Україну, як їй жити, вчити беретеся. Побачу я, що ваш Кайда там накерує на Тернопільщині. Перші результати, я бачу, вже є. Ось з ким він створював коаліцію
16 квітня працівники ДАІ на одній із вулиць Тернополя зупинили водія автомобіля марки Mercedes-Benz Е-240, на якому їздить губернатор Тернопільської області. У Державтоінспекції заявили, що автомобіль не зареєстровано і нерозмитнено. Машину було вилучено.
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:55
Це звідси

А ось, друже Крук, добірка вже ваших повідомлень:

Я вже радив, що попийте брому (хоча бачу що на клініку це мабуть вже не поможе).

Нікчемо нещасний! Ні вухом, ні рилом,

Вам, півпсихологу

Послухайте, "напів",

З Вами все ясно, як самі визнаєте – недоук!

Скаче мов той заяць – то машинки, то крейсер, то повінь, то американці кляті, знову повінь...Задолбав напівпсихолог...Я вже сумніватися став, чи точно хоч на тих пів?

Як Ви вважаєте – це нормальний стиль спІлкування для українця, який вважає себе патріотом? І наскільки це сприяє побудові української держави? Кого Ви після того привернете на свій бік?
Ігор Лубківський   | 30.04.2009 09:58
Никита:
Кр-к:
Ігор Лубківський:
Ваша дискусія, панове, є чудовим доповненням статті! Перенесенням тих уроків історії, про які згадує автор, у сьогодення. Читаеш все, що ви написали один одному, і починаєш сумніватися: а чи дійсно історія – це спіраль? А можливо, все-таки, зачароване коло?...Особливо Українська історія...
Як на мене, то тут ніякою дискусією і близько не пахло. Якущо чоловік тільки й вміє, що когось обзивати, то це дискусією, навряд чи назвеш. Тим більше що тут й дитскутувати немає й про що. Історія зі Скоропадським (а тепер і Саакашвілі) по-моєму більш ніж переконливо свідчить про те, що Україні потірбна сильна і боєздатна армія.