Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:03
І до того ж – "не першої свіжості", бо військові кораблі кожних три роки повинні в док ставати, і кожних півроку плановий ремонт проходити. В умовах же, коли їх замінити нічим, вони і ремонти не проходять.

Так от – ці кораблі – це крейсер "гетьман Сагайдачний", корвет "Тернопіль" і ДК "Костянтин Ольшанський" по своїм розмірам просто нездатні перегородити вхід в Севастопільску бухту. Для того, щоб заблокувати вхід флагману ЧФ Росії Кресеру "Москва" (раніше "Слава"), треба виставити проти нього корабль такого ж класу – за розміром, водомісткістю і типом озброєння. Так от – найбільш образливо, що такий корабль в України дійсно є – крейсер "Україна", збудований на 98%, який стоїть у Миколаєві
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:06
От тільки наш дорогий "проукраїнський" президент, чомусь добудовувати його не хоче. Який парадокс – проросіський Президент Кучма його будував, а проукраїнський Ющенко – не хоче. І чого б це? Пояснюю. По старій НАТОвській термінології ще часів холодної війни такі крейсера вважадися винищувачами авіаносців. Там розміщено 16 ракет типу "Базальт", якщо не помиляюся, здатних уражувати авіаносці. Правда така їхня здатність, чесно кажучи, сильно перебільшена, часи змінилися, ракети старі і повільні, але все ж...

А тому Госдеп США добро на добудову кресера... не дає... Це – проукраїнсько? Це – єдина сила? До одного місця таку силу.
  | 29.04.2009 16:10
Ігор Лубківський
Послухайте, "напів", Ви прикидаєтесь чи справді? Ви не розумієте, що за виконання Бюджету і за всі фінанси відповідає ВИКОНАВЧА влада? Якби Президент мав вплив на фінанси, то вже давно би профінансував вибори до ВР. Але вам вигідно плутати праведне з грішним! Вслухайтесь про що зараз говорять всі кандидати на посаду президента – що ніхто з них з ТАКИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ ЯК МАЄ ДІЮЧИЙ ПРЕЗИДЕНТ ним бути не хоче, бо влада діючого Президента майже суто як в англійської королеви, але такі як ви, верещать, що він вам щось не підтер!
Стосовно мов, то Вас видно жаба дусить. Смію Вас завірити, що так як їх мови навчить їх мама, то не потрафить жоден витель в Україні. Заспокойтеся.
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:11
Кажете не купив вам жодної машинки? А може ще мав носика підтерти? Ви ще до тепер не знаєте хто має "машинки" купувати?
В оцьому місця я за Вас взагалі став серйозно хвилюватися. Ви про що? З Вами все нормально? А то про якусь клініку зхаговорили – може й дійсно проблеми серйозні? Але нехай, розтлумачу.

а) Мова йшла про гроші, виділені на ліквідацію наслідків повені. Відповідно, і використати їх млаи десь хоча б приблизно в тмоу руслі. Ну наприклад придбати нову можежну машину для обласного МНС. Щось не так?

б) Причому тут я? Я що, просив щось собі купити? Чи вкрасти гроші – це нормально? Це стаття взагалі-то, по ній судити треба.
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:14
в) чиновником не був, гроші відмивати не навчився. звідки з державних грошей беруться машинки – дійнсо не знаю. І не стидно, чомусь...
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:15
Знову скажуть Кр-к грубіян:-) Хай буде, я не ліберал:-)
Я не скажу. Я здогадувався. що пан Кр-к г..., тільки не знав, що таке велике...
  | 29.04.2009 16:16
Ігор Лубківський:
От тільки наш дорогий "проукраїнський" президент, чомусь добудовувати його не хоче. Який парадокс – проросіський Президент Кучма його будував, а проукраїнський Ющенко – не хоче.

А тому Госдеп США добро на добудову кресера... не дає... Це – проукраїнсько? Це – єдина сила? До одного місця таку силу.
Ну це вже маразм повний! То плаче, що йому "машинки" не купили, а тепер вже крейсер давай!
Чоловіче, та РФ на свою зливу нафтодоларів не спромоглася ЖОДНОГО траулера рибацького купити! Купують у норвегів металобрухт і топлять людей! А йому бач крейсер подавай при нашому бюджеті! Та й ще раз нагадую, БЮДЖЕТ формує уряд чоловіче, а в ньому на кашу нема!
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:16
А так, крім вересків – нічогісінько
Вчіться читати, друже – гроші вкрадено, людей проти себе настроїв, флот розвалено, захищатися від москаля нічим. Що ще треба? Міністр Оборони напряму Президенту підпорядковується – вже хоч це він зробити-то міг, чи ні?
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:18
Він хоч декларацію заповнив, а не так як інші "рятівниці" нашої неньки.
Ага, і написав там одну машину -с тарий "Запорожець". З гумором в нього точно все гаразд.
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:21
То плаче, що йому "машинки" не купили, а тепер вже крейсер давай!
Ну звичайно, пам"ятник Бандері був потрібніший, ніж крейсер, дісно здатний протистояти ЧФ Росії. Тим більше, що той вже збудований – залишилося вкласти 5 млн. $/
  | 29.04.2009 16:21
Ігор Лубківський:
А так, крім вересків – нічогісінько
Вчіться читати, друже – гроші вкрадено, людей проти себе настроїв, флот розвалено, захищатися від москаля нічим. Що ще треба? Міністр Оборони напряму Президенту підпорядковується – вже хоч це він зробити-то міг, чи ні?
Вже забув про контрактну армію? Теж Президент винен? Всі набрали води в рот і мовчок? Крейсер йому подавай! Міністр оборони підлягає Президентові, а хто міністру гроші дає на армію? Теж Президент чи уряд виділяє в Бюджеті?
Пишу пане не для Вас, а для тих, хто може взяти за чисту монету Ваші емоційні глупства! З Вами все ясно, як самі визнаєте – недоук!
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:22
Такі гроші в нашому бюджеті вже точно є. В крайньому разі, якщо всі вже так йому заваджають Україну будувати – то міг їх в часи Прем"єрства Єханурова взяти з тих 26 млрд. грн, які Тимошенко за "Криворіжсталь" виторгувала
  | 29.04.2009 16:24
Ігор Лубківський:
То плаче, що йому "машинки" не купили, а тепер вже крейсер давай!
Ну звичайно, пам"ятник Бандері був потрібніший, ніж крейсер, дісно здатний протистояти ЧФ Росії. Тим більше, що той вже збудований – залишилося вкласти 5 млн. $/
Бідако, за 5 млн. крейсер навіть не помалюєш...
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 16:29
Ви не розумієте, що за виконання Бюджету і за всі фінанси відповідає ВИКОНАВЧА влада?
За формування бюджету місцевих рад відповідають адміністрації... (затамувати подих) Президента! Аплодисменти, будь-ласка. Відповідно вони ж і ділили гроші, виділені на ліквідацію наслідків повені.

Ось, наприклад, перше що трапилося:
На допомогу постраждалим від повені на Західній Україні держава виділила безпрецедентно великі кошти – 5,5 мільярда гривень. З них (...) Тернопільська – 96,9 млн., (...) Гроші давали областям адресно і розподіляти їх мали на рівні облдержадміністрацій. Україна молода
  | 29.04.2009 16:34
Але досить. Я вже і так Вам присвятив неоправдано багато часу. Але як не як, а земляк...Точно як Шевченко нарікав, що горе з тими "землячками"...