Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Коментарі
pako   | 29.04.2009 08:50
Гетьман Павло Скоропадський недооцінена постать в історії України
Львів'янка   | 29.04.2009 09:52
Так звані "свідомі українці" не підтримали гетьмана в його починаннях – українізація адміністрації і освіти, створення Академії наук, університетів, Національної бібліотеки, чистки корумпованих чиновників та багато іншого – не пішли за ним і не оцінили його надбань.
Просто перерахувати прізвища тих "свідомих українців" -розвішити ПРІЗВИЩА на всіх стовпах,організувати масові обговорення.
Можуть "комуняки" давати інтерв"ю біля – не ними – встановлених рекламних щитів?
А зараз є "сотні" громадських організацій нехай проведуть масові роз"яснення-
Інформацію можна виготовити і на комп. техніці- і пояснити людям-чому таке відбувається.
УКРАЇНЦІ-надзвичайно розумний народ.
Львів'янка   | 29.04.2009 10:25
Він, Павло Скоропадський, прийде до влади завтрашньої дати – 29-го квітня 1918 року

Українських державників – з річницею!
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 12:46
Хороша стаття
  | 29.04.2009 14:18
1- "Великою помилкою гетьмана стало поблажливе ставлення до політичних опонентів"
2- "вседозволеність"
На мою думку це ці ключові слова-причини, які гублять "надзвичайно розумний народ", якому навішати можна на вуха все що завгодно. Тоді навішали комуняцькі гасла – мір народам, зємля – крестьянам...І зробили висновок, що армії і Гетьмана не потрібно. Самі ж бо ми "надзвичайно розумні". Можливо, коли б ми були трохи скромнішими в соїй самооцінці, то і результат був би кращим.
Не вбачаєте аналогі в сьогоденні? Президент чи не єдина проукраїнська постать і ту зацькували і вороги, і "друзі".
Задумайтеся, аби не довелося знову писати сумні сторінки в нашій історії...
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 14:51
Президент? Проукраїнська постать? В чому саме його проукраїнськість полягає, якщо не секрет? В тому, що не може добудувати крейсер "Україна", бо США не велять? В тому, що своїх жітей вчить англійської, а не української, мови? В тому, що через своїх губернаторів вкрав гроші, виділені урядом на ліквідацію наслідків повені на ЗУ і за те поставив в Тернополі пам'ятник Бандері, але не збудував ні метра дороги, не купив жодної нової пожежної машини? В тому, що налаштував проти себе третину (як мінімум) України так, що тепер їх тошнить від одного тільки слова "українець"

Та на палю такого Президента, на палю! – такі "президенти" напершими ворогами української держави і є.
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 14:52
Якщо, звичайно, саме це словосполучення "українська держава" для Вас має хоч якесь значення.
  | 29.04.2009 15:32
Ігор Лубківський:"Та на палю такого Президента, на палю!"
Ну й демократ! А Ви не задумуєтесь, якби і Президент в нас сповідував подібні методи боротьби зі своїми опонентами? Стриміти б і Вам тоді, щоб голова не хиталася...
Я дивуюся, і чого опоненти Президента, а особливо ті з "патріотів" такі істеричні? Я вже радив, що попийте брому (хоча бачу що на клініку це мабуть вже не поможе).
Ваші "аргументи" нічогісінько крім сміху не можуть викликати. Кажете не купив вам жодної машинки? А може ще мав носика підтерти? Ви ще до тепер не знаєте хто має "машинки" купувати? Нікчемо нещасний! Ні вухом, ні рилом, а "на палю" верещить чудо! Знову скажуть Кр-к грубіян:-) Хай буде, я не ліберал:-)
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 15:44
Ух ти, супер! Пан Крк навіть сам себе первершив. Будемо вчити його культурі.

1. Перше – форум створено для обговорення думок користувачів, а не їхніх особистостей, раз не знаєте. В Вас же хронічне друге – Ви чуть вам хтось хоч трохи не подобається – Ви зразу обзивати його лізете.

2. На даному сайті – це взагалі навіть не форум – коментарі призначені для того, щоб обговорювати статтю, думки автора, а не верещати і обзивати інших коментаторів. Якщо це така пропаганда українського націоналізму в Вашому виконанні. то визнаю – це було чудово!

3. Вихована людина ніколи сама першою обзивати не починає. Вам це, вочевидь, невідомо.

4. Відсутність аргументів не заміниш голосним криком
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 15:48
Тепре по суті:

Кр-к:
Ігор Лубківський:"Та на палю такого Президента, на палю!"
Ну й демократ! А Ви не задумуєтесь, якби і Президент в нас сповідував подібні методи боротьби зі своїми опонентами? Стриміти б і Вам тоді, щоб голова не хиталася...
Як в анекдоті – а мене за що? Я державу не розкрадаю, її закони не порушую, а право на висловлення своєї думки гарантовано мені Коснтитуцією. Чи вважаєте, що варто розпинати всіх, хто хоч трохи Вам не подобається – і це буде справжнім "українством"?

Я дивуюся, і чого опоненти Президента, а особливо ті з "патріотів" такі істеричні?
Ну і де Ви істерику в моїх повідомленнях побачили?
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 15:52
Ваші "аргументи" нічогісінько крім сміху не можуть викликати.
М-дя, за своїми істеричнами воплями і соплями Ви навіть не спромоглися прочитати написане. Повторюю ще раз. літом на ЗУ була повінь. На Тернопільщині постраждали тільки села біля Дністра – їх не так і багато. Але Президент наполіг на тому, щоб допомогу постраждалим збільшити в два рази і ділити її через його губернаторів. В результаті в Тернопільській області, повторюю ще раз, не було з тих грошей збудовано ні метра дороги, нічого взагалі! Цього мало? Я сам був в Коропці людей запиутвав, що вони получили. Десяток драних одіял – і то родичі Голови сільради забрали.

Цього мало?
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 15:55
В мене самого на роботі збирали одноденний зарорбіток в допопмогу постраждалим. Це – щось біля 70 грн, 2000 працюючих. Скільки получається в результаті? І де ці гроші? Чижмар сам пропив, чи з босом своїм Ющенком таки поділився? Покажіть мені ХОЧ ОДНУ людину на Тернопільщині. яка б цю допомогу отримала і я ще можу повірю в те, що Ющенко проукраїнський.

Ну не допомогли людям – так збудували би дамку якусь, міст новий через Дністер, кусок дороги кразої на Франківщину (якою до речі наш Президент в Карпати їздить), купили би нові пожежні автомобілі для МНС. Нічого цього немає!!! Всі гроші, виділені урядом на Тернопільщину, були РОЗІКРАДЕНІ!
Ігор Лубківський   | 29.04.2009 15:59
Далі – проукраїнський президент мав би своїх дітей українській мові вчити, а не англійській – не здається? Це ознака українськості, чи того, що при першій же нагоді він готується взяти чемодани в руки і втекти на батьківщину своєї дружини

Далі – український флот. Вже забули, як він влітку цього року вимагав, щоб не допустити кораблі ЧФ Росії назад в Севастопіль? Запитується – яким чином? Зразу їх знищувати і розпочинати війну? Чи може, якби таке дійсно було, то треба було би чимсь перегородити вхід в бухту. Так? Ну не розпочинати ж зразу ж війну, правда? А раз так – то для цього треба мати кораблі, щоб чимсь той вхід перегородити. А кораблів на флоті всього 3
  | 29.04.2009 16:00
Ігор Лубківський:
Може як закінчите "другу-психологічну", то помудрієте, хоча дууже сумніваюся. Вам, півпсихологу варто було би знати, що коли б Президент "вкрав" хоч одну народну копійку, то його би вже давно затягали такі "патріоти" України як оце Ви. А так, крім вересків – нічогісінько! Він хоч декларацію заповнив, а не так як інші "рятівниці" нашої неньки.
Як мені видається, верещите Ви, а не я. Вам напівпсихологу видно невідомо, хто складає бюджет країни, за який і мають купувати "машинки".
Стосовно що Ви не розкрадаєте, то нагадаю, що точно не "приумножуєте" Слави України своїми таки істеричними вересками "на палю"! Чи в напівпсихологів це нормальна мова спілкування?
Никита   | 29.04.2009 16:01
Автору ВЕЛИКИЙ ПЛЮС!
Чудова стаття.