Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Початок вдалий. Справа трива Є!

"Є!" | 20.01.2009 17:43

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
1

Українські Інтернет-автори, які завдяки "Народній правді" об'єднались в гурт "Є!", в цю п'ятницю в рамках реалізації своєї програми "Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребу Є!" передадуть київській школі-інтернату для сліпих дітей комплект аудіокниг загальною вартістю 2,5 тисячі гривень. Підтримуєте? Приєднуйтесь!

Початок вдалий. Справа трива Є!
Зважаючи на успіх першого заходу в рамках програми новоствореного гурту Інтернет-авторів "Є!" "Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребу Є!", ми плануємо акції з передачі книг та компактів школам для дітей з особливими потребами зробити щотижневими. Звісно, якщо вистачить ресурсів. На цьому тижні, у п'ятницю, громада "Є!" відвідає київську школу-інтернат N5 імені Я. Батюка для сліпих дітей. Для вихованців закладу вже закуплено у подарунок всі наявні в Україні аудіокниги з української та світової класики загальною вартістю 2,5 тисячі гривень.

Приємно, що ініціатива авторів "Народної правди", які об'єдналися в гурт "Є!", знаходить підтримку і серед тих, хто не входить до нашої громади. Так, щедру пожертву зробив український адвокат Юрій Дідовець.Долучаються до нашої програми й інші автори "Народної правди". Зокрема ті, що мешкають за межами України. Автор "НП" з Чехії Wasil перерахував МА "Наш формат" кошти на придбання аудіокниг для дітей з особливими потребами, довіривши гуртові "Є!" вибір школи, якій ці книги буде передано. Аудіокниги Ярослава Гашека "Пригоди бравого вояка Швейка", Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц", Уласа Самчука "Марія" та Івана Багряного "Тигролови", придбані за кошти шановного Українця з Чехії, вже в п'ятницю будуть передані школі-інтернату для сліпих дітей N5.

На прохання громади "Є!", "Наш формат" відкрив спеціальний накопичувальний рахунок саме для українців з-за кордону, хто прагне долучитися до нашої програми "Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребу Є!", на який можна перерахувати кошти для придбання аудіокниг.Всі, хто прагне приєднатися й подарувати дітям з особливими потребами аудіокниги, відтепер можуть замовити та оплатити кредитною карткою на сайті "Нашого формату" аудіокниги, які хотіли б подарувати інтернатам, вказавши в замовленні країну доставки – Україна, спосіб – самовивіз, в адресі отримувача – "гурт "Є!" для інтернатів".

За домовленістю з гуртом "Є!" МА "Наш формат" на суму, перераховану на придбання дисків для шкіл-інтернатів безоплатно передасть гуртові "Є!" диски зі своїми аудіокнигами, які ми подаруємо школам-інтернатам Києва, а в перспективі – і всієї України.

Підтримуєте? Приєднуйтесь!

Також дивіться матеріали по темі:

Фоторепортаж з школи-інтернату N11 Юрія Самсона "Наші діти і ми"

Фоторепортаж Олени Олійник "Київська спеціальна школа-інтернат N11 для слабозорих дітей"

Засади існування громади Інтернет-авторів "Є!"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua