Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребу Є! – Ч.2

"Є!" | 19.01.2009 13:27

15
Рейтинг
15


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
2

Cлабозорі діти отримали ВСІ наявні на сьогодні професійно записані аудіо книги з шкільної програми української та світової літератур. Вартість подарунку складає понад дві з половиною тисячі гривень.Це стало можливим завдяки пожертва членів гурту "Є!" та готовності"Нашого формату"надати екстраординарні знижки дітям з особливими потребами. Далі буде

Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребу Є! – Ч.2
Щотижневі збори гурту українських Інтернет-авторів "Є!" на минулому тижні відбулись в київській спеціальній школі-інтернаті N11 для слабозорих дітей з поглибленим вивченням предметів естетичного циклу.Репортаж про саму школу авторами з гурту "Є!" буде вивішено на "НП" пізніше.

Звичайно, ми приїхали до школярів не з порожніми руками, а згідно з попереднім рішенням привезли в дарунок інтернатові 85 аудіокниг української класичної літератури, письменників світової літератури та декілька компактів з аудіо книгами сучасних українських літераторів. Ми не ризикнули купувати для шкільної аудіотеки всі книги сучасних авторів, навіть тих, що нам безумовно подобаються, з огляду на специфічну нешкільну лексику в деяких текстах.

Звісно ж всі книги – українською мовою. Власне, слабозорі діти отримали ВСІ наявні на сьогодні в Україні професійно записані аудіо книги з шкільної програми української та світової літератур і не тільки. Вартість подарунку складає понад дві з половиною тисячі гривень. Хто зацікавлений в ознайомленні з переліком аудіо книг, що ми їх подарували дітям – ласкаво просимо зайти на сайт мистецької агенції "Наш формат". Всі представлені там аудіо книги зазначених категорій сьогодні вже поповнили аудіо теку однієї з шкіл-інтернатів Києва.

Все це стало можливим завдяки доброчинним пожертва членів гурту "Є!" та домовленості з мистецькою агенцією "Наш формат" про екстраординарні знижки для нас на закупівлю в МА "Наш формат" українського інтелектуального продукту для передачі його тим – хто його найбільше потребує. Щиро дякуємо за відкритість до співпраці директорові мистецької агенції "Наш формат" Владиславові Кириченкові та співробітниками "Нашого формату" Романові Скрикові та Ларисі Кот.

Минуло тижневий захід гурту "Є!" став можливим також і завдяки відкритості та високим діловим якостям директора школи-інтернату N11 Ірині Кулеші (на фото на тлі рушників).До речі, єдиною умовою безоплатної передачі гуртом "Є!" школі (цій та всім наступним) аудіотеки є розміщення в приміщенні бібліотеки портрета Героя України Романа Шухевича, надрукованого "Нашим форматом", який (портрет) ми купуємо та передаємо школі разом з компакт дисками.

На сьогодні гуртом "Є!" вже зібрано кошти на ще один повний комплект україномовних аудіокниг, який на цьому тижні буде передано тепер уже інтернатові для сліпих дітей. До цієї програми гурту приєднуються також і українці, які не є авторами "Народної правди", зокрема щиро дякуємо за щедру пожертву адвокатові Юрію Дідовцю.Всі хто бажає приєднатись до програми гурту українських Інтернет-авторів "Є!" "Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребує", спрямованої одночасно на допомогу дітям з особливими потребами та підтримку національного виробника інтелектуального продукту – ПРИЄДНУЙТЕСЬ!З огляду на катастрофічну ситуацію з бібліотечним фондом українських шкіл (на фото стелажі бібліотеки школи-інтернату з морально застарілою чужомовною літературою) та на те, що слабо зорі діти читають не менше за дітей з хорошим зором, ми обдумуємо шляхи співпраці з українськими видавництвами.Пропонуємо також переглянути фоторепортаж з Київської школи-інтернату N11, підготовлений учасниками гурту "Є!" Оленою Олійник, Юрієм Самсоном та Олександром Башуком.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua