Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Є   Є!   діти   Київ   особливі потреби   книги   солідарність

Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребує!

"Є!" | 9.01.2009 15:24

20
Рейтинг
20


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
1

Ключовою темою чергової суботньої зустрічі гурту українських Інтернет-авторів "Є!" 10 січня в Києві буде обговорення способів допомоги навчальним закладам для дітей з особливими потребами. Зокрема – як допомогти українській книзі, фільму та іншому інтелектуальному продуктові прийти в ці школи, адже їх вихованці потребують його найбільш гостро.

Український інтелектуальний продукт тим – хто його найбільше потребує!
Ініціативна група авторів гурту "Є!" цього тижня відвідала київську спеціальну школу-інтернат N11 для слабозорих дітей з поглибленим вивченням предметів естетичного циклу.

Не зважаючи на канікулярний період, новопризначена керівниця школи Ірина Кулеша знайшла час та можливість для довгого та змістовного спілкування з нами, розповіла про досягнення та потреби школи та її вихованців.Детальний допис про значні успіхи цього навчального закладу під керівництвом попередньої директорки Галини Поповської ми обов'язково вивісимо на НП згодом.

Нині ж ми прагнемо розробити програму сприяння функціонуванню цього та подібних закладів для дітей з особливими потребами.

Зокрема, очевидними потребами є сприяння організації виступів творчих колективів таких шкіл, виставок художніх робіт їх учнів. Для прикладу цей допис ілюстровано роботами слабозорих дітей, що займаються в гуртку декоративного розпису школи N11. А брас-ансамбль цієї школи взагалі унікальний.Як і будь-яка школа навчальні заклади для дітей з особливими потребами повинні постійно отримувати нові книги, навчальні та методичні матеріали, спортивне, технічне та організаційне обладнання тощо. Але такого роду спеціалізовані заклади потребують також спеціального забезпечення.

Наприклад школи для сліпих та слабозорих дітей потребують української аудіо-книги та аудіо-підручників.Ми прагнемо розробити та втілити програму, яка б з однієї сторони сприяла б популяризації українського інтелектуального продукту, водночас зробила б його доступним для тих, хто його найгостріше потребує – для дітей з особливими потребами.

Як ці плани та добрі наміри втілити в життя ми й обговоримо на черговій суботній зустрічі гурту українських Інтернет-авторів "Є!" цієї суботи.

Всі, хто мають добру волю нам чимось порадити чи приєднатись – пишіть, будь ласка, в приватні повідомлення, або на пошту evropamagazine@yahoo.comКоментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua