Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
7

Коментарі
nikger   | 4.01.2009 20:58
ANONIM:
Нікгер,
так ти бісексуал чи трансвестит? Чи може просто підарок?
Как гворится... кого что волнует, тот про то и интересуется...
Извини, ты меня не интересуешь... в смысле твой зад...
  | 4.01.2009 21:10
Как гворится... кого что волнует, тот про то и интересуется...
Извини, ты меня не интересуешь... в смысле твой зад...
Так ты ответь брату-анониму, ты мужик или баба? Прокол в профиле вышел?
Ой начальство шею намылит! Как непрофессионально шифруешься!
nikger   | 4.01.2009 21:30
ANONIM:
стать в профиле говоришь... тады чоловiча
  | 4.01.2009 21:41

Країна: Росія
Стать: чоловіча
Молодец, лейтенант! Исправился! За это хвалю. А то, что враги тебе на это указали – плохо, плохо. Не расслабляться на службе! 23-го февраля вместо пьянки, тьфу! торжественного собрания, пойдешь дежурным по автопарку.

поковник Путиведев
nikger   | 4.01.2009 21:56
ANONIM:
Извинясь, товарищ полковник... но с 97-го ни на державной, ни на государственной службе не состою... також 23-го аписля торжественного собраня мы аккурат пить пойдем.
Андрій Рибалко   | 4.01.2009 23:10
"Бандері не потрібні виправдання. Бандері ні до чого реабілітація в очах денаціоналізованої біомаси та звання Героя України від вчорашніх стукачів і сексотів. Квіти, ритуальні промови та нудні сірі обличчя бюрократів у вишиванках викликають в нього блювоту. Бандеру не можна купити. Бандера не продається. Бандера не може бути монументом, символом, акціонером, депутатом, чиновником, менеджером або "успішним українцем" – чудово. Взагалі вся стаття неперевершена. І в історичному сенсі і в світоглядному. Хоча в мене є ряд питань щодо того, чи був Бандера соціал-націоналістом.
Гетьман   | 6.01.2009 13:36
nikger:
Гетьман:
УПА воювало і мало право воювати на території усіх окупантів України.
Белоруссия – тоже оккупант Украины? Там УПАшники против красных партизан воевали...
Польша – тоже оккупант Украины?
В Білорусії не УПА воювали а сформована з Нахтігалю і Роланду частина в складі німецької армії. Після відмови воювати в звязку з розвязаним терором на Україні і Білорусії-частина розпущена, акерівники зарештовані, Шухевич втік з під арешту.

Поляська Армія Крайова взялась зачищати українські території, в продовженя окупації з 1920 рр. Доречі ОУН і створювалалось в 1921 році проти польської окупації Західної України (ЗУНР),
Гетьман   | 6.01.2009 13:39
nikger:
А отчего ОУН-Б и ОУН-М перестрелялись?
Не зійшлись в поглядах на шлях виборювання Незалежності України. Конфлікт підсилювали і створювали атмосферу недовіри агенти Москви вбивства і терором.
Гетьман   | 6.01.2009 13:46
nikger:
И потом интересно... воевать против Германии на стороне Германии... или зачем тогда бои под Бродами отмечаются...
И, кстати, даже на нынешнем сайте самого ОУН (!) нет ни одного толкового примера борьбы против немцев. (глянь 100 наиглавнейших побед... сказки, да и только)
Дивізія Галичина, що брала участь у битві під Бродами до УПА не має відношення. За нею стояли інші люди, наближені більш до мельниківського крила і їх поглядів на майбутні потреби України.

Відмічають ті хто хоче, як один з виявів свідомого спротиву окупації СССР. Для мене вони такіж як і червоноармійці-це їх вибір з обмеженого вибору.

Зимові республіки-і є успіхом УПА проти німців
Гетьман   | 6.01.2009 13:51
nikger:
Гетьман:
Українці шукали свій шлях до Незалежності і звітувати перед Москвою-це хохляцька доля. Наші відносини з німцями-це наші відносини з німцями, ясно?
Нет,не ясно.ОУН/УПА даже по заверениям самих упашников (!) насчитывало не более 1% всего населения Украины того времениТак что ты за всех украинцев не отвечай. Говори так, что 0.5% населения Украины видели путь иным...
З а УПА як Армією стояло все населення Західної України-процентики свої від хохлів і неукраїнців не бери. Мільйони в Сибірах за підтримку УПА опинились-вагонів не вистичило на більше-тож циферки свої поправляй і на 1/3 населення України і на українців, а не хохлів.
Гетьман   | 6.01.2009 13:56
Про можливості розвитку УПА в поділеній Україні між СССР і Польщею до 1939 навіть заікатись на вашому місці б не став? Чи може вважаєте голодомри і репресії в СССР-ознаками справжнього українця і розвитком того чого потрібно? Чи пацифікації і політичне урізання прав українців польськими окупантами в Галичині за підтримки союзників-також тим що справді можна охарактеризувати як розвиток того що треба для українців. А більше шляхів і не було. Або це-або ОУН з а Незалежну Держава-інше фантазії про рай і добрих окпантів що окупавали що зробити народ кращим а не використати. Тож в таких умовах ОУН гриміла на всбю Європу і Америку, про білорусів ж нечути нічого.

Якщо ти не хохол, то зрозумієш.
Гетьман   | 6.01.2009 13:59
Андрій Рибалко:
Взагалі вся стаття неперевершена. І в історичному сенсі і в світоглядному. Хоча в мене є ряд питань щодо того, чи був Бандера соціал-націоналістом.
Не був, Він був Українським націоналістом-все інше від лукавого.
Игорь Берестецкий   | 8.01.2009 17:24
Гетьман:
nikger:
Гетьман:
УПА воювало і мало право воювати на території усіх окупантів України. Факт ж що найбільш замітні бої були власне на Західній Україні.
Подробнее, я запишу: бои, численность отрядов, снабжение, с кем бой, число погибших с каждой из сторон. А так это одни слова без фактов. Вы как историки РККА, творите и фальсифицируете историю. ФАКТЫ.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua