Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Смолоскипова урочиста хода в нічній столиці...


9
Рейтинг
9


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
7

Я, як і обіцяв, сьогодні ввечері побував у парку біля пам'ятника Великому Кобзареві, де повинен був зустрітися із спілчанцями. А втім, мені не пощастило, зате взяв участь в урочистій ході...

Сьогодні ввечері ВО "Свобода" та деякі інші націоналістичні організації організували смолоскипову ходу вулицями столиці з нагоди святкування 100-річчя з дня народження керівника національно-визвольних змагань проти поневолювачів українського народу Степана Бандери.

Як і домовлялися із спілчанцями, я під'їхав до парку Шевченка вчасно й попрямував до пам'ятника Кобзареві. Коли підійшов – дещо розгубився. Не зважаючи на пекучий морозець, народу зібралося десь уже до тисячі осіб, серед яких зустрів лише одного знайомого – Юрія Іллєнка. В очах рябіло від прапорів "свободівців", жовтоблакитних та чорно-червоних стягів. Люди тримали різноманітні транспаранти, портрети Степана Бандери. Попереду кілька чоловік тримали величезний стяг. Запалали смолоскипи. Періодично скандували: "Степан Бандера – герой!", "Слава Україні, героям слава!", "Слава героям, смерть ворогам!", "ОУН-УПА – державне визнання!" тощо. Пожалкував, що не прихопив фотоапарат...

Урочиста хода, що весь час перемежовувалася скандуванням, розпочалася від пам'ятника Тарасові Шевченку, а далі рушили Володимирською вулицею, бульваром Тараса Шевченка, Хрещатиком – і аж до Майдану Незалежності, де відбувся мітинг.

Перед мітингуючими виступили керівники окремих регіональних націоналістичних організацій. Виступала також пані Білозерська – знана незалежна журналістка й патріотка. Олега Тягнибока серед нас не було, оскільки він брав участь в урочистостях на батьківщині Степана Бандери. але зачитали від нього привітання. Мітинг пройшов організовано й без ексцесів.

Маю надію, що інші спілчанці також поділяться своїми враженнями від урочистостей.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua