Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов

340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов

museum-ukraine | 18.04.2019 22:30

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Школа постраждала в січні-березні 2015 року від прямих та осколкових попадань під час артобстрілу міста. Частково вже були здійснені ремонтні роботи, відновлено та закуплено обладнання. Але, роботи декілька разів припинялися і на момент, коли я відвідувала "сіру зону" – зупинилися. Повернувшись з поїздки, я спробувала дізнатися причину

340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов
340 учнів постраждалої під час обстрілів Авдіївської школи залишаються без нормальних умов – Анна Горбань

Школа в Авдіївці постраждала під час обстрілів взимку 2015 року.

"Авдіївська опорна загальноосвітня школа N2, де навчаються 340 учнів та працює 26 вчителів, залишається з 2015 року не відремонтованою", – повідомила голова ГО "Розумне майбутнє нації" Анна Горбань.

Вона відзначила, що під час поїздки в ООС відвідала особисто декілька шкіл та поспілкувалась з представниками управління освіти, учнями та педагогами.

"Жити, а тим більше вчитися в зоні військового конфлікту є дуже складним завданням. Це постійна загроза, стрес, обмеження та знання, з якими не мають жити діти. Зокрема, це обмеження пересування, так як певні території поза перевіреними шляхами знаходяться в зоні обстрілів чи можуть бути заміновані. Це знання, як треба діяти в випадку обстрілу та як ховатися. До цього не мають додаватися ще і побутові проблеми. Проте, наразі діти Авдіївської опорної загальноосвітньої школи N2 змушені навчатися в іншій школі і коли закінчиться ремонт приміщення їх школи – не відомо", – зазначила голова ГО "Розумне майбутнє нації".

Анна Горбань підкреслила: "Школа постраждала в січні-березні 2015 року від прямих та осколкових попадань під час артобстрілу міста. Частково вже були здійснені ремонтні роботи, відновлено та закуплено обладнання. Але, роботи декілька разів припинялися і на момент, коли я відвідувала "сіру зону" – зупинилися. Повернувшись з поїздки, я спробувала дізнатися причину призупинення ремонтних робіт. Як зазначили співрозмовники, ремонт був зупинений через узгодження кошторису та договорів на продовження робіт".

"Відвідуючи США я спробувала знайти допомогу в вирішенні цього питання, зараз звернулася до учасниць міжнародного конкурсу, в якому я перемогла в 2018 році, до знайомих публічних осіб. Будемо шукати шляхи допомоги. Але – найбільше викликає здивування ситуація, коли ремонтні роботи тривають третій рік. На мою думку, школи мають бути відновлені в першу чергу, тому що діти та їх освіта – мають бути пріоритетом", – зазначила Анна Горбань.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua