Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Забудовник дав гідну відповідь рейдерам

Забудовник дав гідну відповідь рейдерам

museum-ukraine | 24.09.2018 19:35

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Справа дійшла до прямих сутичок, під час яких постраждали люди, майно, техніка, є загрози застосування зброї, що для мирного міста є недопустимим!

В прес-центрі інформаційної агенції "ЛігаБізнесІнформ" відбулася прес-конференція керівників компанії забудовника, юриста і прес-секретаря банку "Аркада" Людмили Горицької.


Забудовник дав гідну відповідь рейдерам
Забудовник дав гідну відповідь рейдерам. В Києві триває дивне протистояння між забудовником і групою людей, що називають себе громадськими активістами.

Справа дійшла до прямих сутичок, під час яких постраждали люди, майно, техніка, є загрози застосування зброї, що для мирного міста є недопустимим!

В прес-центрі інформаційної агенції "ЛігаБізнесІнформ" відбулася прес-конференція керівників компанії забудовника, юриста і прес-секретаря банку "Аркада" Людмили Горицької.

-Ситуація навколо будівництва на столичних Осокорках вийшла за межі правового поля. У соцмережах поширювали заклик до силового вирішення питання щодо забудови території навколо озера Небреж. Активісти підбурювали громадян взятися до зброї й долучитися до їхнього протесту. – зазначила Л.Горицька, -Такі дії повинні розглядатися в рамках кримінального законодавства й не можуть залишатися поза увагою силових структур та київської влади.

Інформація щодо подій, які відбулись 22.09.2018р. навколо будівельного майданчика житлового масиву "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ"

В котрий раз так звана "мирна акція" активістів Екопарку, яка насправді є спекуляцією на темі захисту екології, переросла у протиправне пошкодження майна з провокаціями під патріотичні гасла.22.09.2108р. агресивно налаштовані псевдо-активісти знову здійснили напад на будівельний майданчик – був зірваний та зухвало розтоптаний український прапор, частково зламана огорожа, підпалена будівельна техніка.Проте, не зважаючи на провокативні дії псевдо-активістів та їх спроби перешкодити будівництву, будівельні роботи ні в якому разі зупинятися не будуть!Крім того, будуть вжитті всі необхідні заходи щодо підсилення охорони будівельного майданчика з метою відновлення порядку та недопущення подібних ситуацій у майбутньому.Ми заявляємо, що за жодних обставин не піддамося на залякування і не будемо сторонніми спостерігачами в ситуації, коли невелика група псевдо-активістів ставить під загрозу інтереси сотень людей, які інвестували кошти в будівництво свого житла в ж/м "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ", та мешканців Дарницького району, яким буде зручно користуватися облаштованими місцями відпочинку та дозвілля навколо озера Небреж.Ми виправдаємо довіру наших інвесторів та зробимо все можливе аби будівництво ж/м "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ" було завершено вчасно і кожен отримав своє житло у заплановані терміни!

Більш детальну інформацію з вищезазначеного питання Ви можете отримати переглянувши запис прес-конференції за посиланням https://press.liga.net/press-conf/releases/pres-konferentsiya-na-temu-zbroya-proti-investoriv, яка була проведена 24.09.2018р.Днями, Голова правління банку "Аркада" К.Паливода звернувся до Київського міського голови В.Кличка з відкритим листом, текст якого надаємо.

Ситуація навколо будівництва на столичних Осокорках вийшла за межі правового поля...

https://arkada.ua/ua/top/press/news/29731/36364/

Довідка: Житловий масив "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ" є географічним продовженням популярного серед інвесторів ж/м "ПАТРІОТИКА".

Однак, ландшафт місцевості і наявність водойм робить його несхожим на жодний житловий комплекс у Києві. Гармонійне поєднання сучасних житлових будинків, об'єктів інфраструктури з унікальним природним середовищем робить цей житловий масив надзвичайно привабливим як для проживання так і для відпочинку.

За традицією, кожний житловий будинок матиме своє ім'я, пов'язане з назвами відомих озер і лиманів України. Якісь із цих назв прийшли до нас із сивої давнини, якісь виникли відносно нещодавно, але всі вони є частиною історії нашої прекрасної України.

Таким же красивим і комфортним буде і новий житловий масив.

Затишні квартири з сучасними плануваннями – це "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ".

Мальовничі краєвиди – це "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ".

Дитячі садочки і школи – це "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ".

Заклади торгівлі і розваг – це "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ".

Відпочинок на воді, чарівна набережна та місячна доріжка на тихій поверхні озера – це також "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ".

Банк "Аркада" є однією з небагатьох структур, яка інвестує значні кошти в будівництво житла і супутньої соціальної інфраструктури. Що у нинішні кризові часи дуже непросто!

Тож проплачені акції протесту, спроби рейдерського захоплення будівельних майданчиків, псування техніки розцінюють як спроби зрива графіку будівництва, відлякування інвесторів.

Зодчі переконані – житловий масив "ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ" буде введено в експлуатацію вчасно!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua