Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Табалов. Кропивницький. Міська рада. Хліб. Хабарництво.

Терези ганьби


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Тож ідея встановити "Терези ганьби" не така вже і погана. Згодиться і фігурка богині Феміди з зав'язаними очима

 Терези ганьби
Тема тихого чергового підвищення ціни на хліб не така вже і непомітна. Були буханці по 8-10 гривень, а стали по 10-12! Але справа не лише в ціні, але і в якості та задекларованій вазі буханця. Вона ніколи не перевищує того що написано на етикетці,але завжди менше. А плату беруть за написане, але не за ту вагу, що є насправді!

А якість така собі – недуже смачно, мабуть і мало поживно. А от с простої "лабораторної точки зору" є сумніви... І дуже вагомі, бо коли у якості лаборантів виступають наші домашні улюбленці коти на собаки, то сигнали дуже тривожні. Вони частенько відмовляються ласувати виробами торгової марки "Формула смаку", за якою стоїть родина секретаря міської ради Кропивницького Табалова.

Та справа не в котах та собаках, бо у них є право вільного вибору. А от у багатьох школяриків міста Кропивницького такого права вже немає. В кількох школах міста, за сигналами батьків, заборонили випікати пиріжки та дали команду вживати лише табаловські... Порахуйте школярів, що їх споживають та помножте на ціну того виробу, щоб збагнути ціну питання.

Та справа не лише в пиріжках та булочках, бо це лише додаток до попередніх виграних тендерах табаловських фірм на постачаннях шкіл Кропивницького "смачними продуктами". Апетити виявляють ростуть...

Питання ціни на хліб від табаловських підприємств спробував внести на розгляд Громадської ради при виконкомі міської ради міста Кропивницького екс-голова ради Олександр Величко, але воно якось зависло в повітрі. Якщо воно і далі там зависатиме, то значить секретар міської ради там має потужне і впливове лобі. І це прикро, що і громадськість приймає участь у лялькових виставах представників влади, і можливо не просто так.

Тому дехто з активістів поділився ідеєю встановлення на площі перед міською радою "Терезів ганьби" для зважування "табаловських буханців". А тим часом у декого виникла підозра, що на контрольне зважування підуть буханці "спеціальної партії". Один такий з цвяхом в середині прослизнув і вільний продаж. На щастя обійшлося без людських жертв і каліцтв шлунку. Всі стрілки перевели на "міфічного робітника-месника" незадоволеного розміром заробітної плати. Гарний винахід, звичайно, але не переконливий, бо мститися за долю табаловського працівника є привід мало не в кожного третього. Про це красномовно завжди свідчили підсумки попередніх виборів Табалових на посаду міського голови – місце не перше, і не друге, а кількість голосів менша за кількість підлеглих пролетарів.

Працювали на табаловську перемогу здебільшого пенсіонери, але заміна їх пакетах горілки на оцет вкрай погіршила майбутні шанси. А от гарними звітами тут мало чим можна зарадити, бо бідні все менше розуміють багатих, які дурять та дурять. Після ганебного наслідку походу у нардепи теж залишилась чимала оскомина та осад.

Тож ідея встановити "Терези ганьби" не така вже і погана. Згодиться і фігурка богині Феміди з зав'язаними очима. Її використання у такій громадській акції було б дуже доречним і символічним. А як Вам те, що привезений хліб у Кропивницький за 80- 300 кілометрів дивним чином дешевший за табалівський? А пам'ятаєте, як далекому 2001-2002 роках ця родина, щоб сподобатись виборцям та отримати мандати тримала ціну буханця на рівні 90 копійок? Коли то було, скажете ви... Не ті зараз Табалови? А можливо ті, тільки не так вже маскуються... Тоді про них казали наймані агітатори, що хліб випікають лише добрі люди... А вони його, здається, і не випікали, а лише заробляли на ньому.

Читайте також: http://moemisto.org.ua/2018/03/23/завищені-ціни-та-неконкурентні-проце/

Заробляти на хлібі, як "звичайні хлібопеки" років п'ятнадцять тому одна річ, але займати кабінет у мерії та "доїти міський бюджет", здається, зовсім різні речі. Стати символом корупції у міській владі теж справа знакова. Місто гуде про вихиляси родини Табалових, і місто ще пам'ятає "маски-шоу" зразка 2000 року. І здається, дуже чекає на продовження того серіалу з новими діючими особами. Табалови, на відміну від інших місцевих кланів, досі дивним чином малувато мали дотиків та претензій з боку правохоронних органів, і це якось дивує. А місто чекає і на терези ганьби, і стовп ганьби, бо терпець вже уривається, і в очах мерехтить не лише від МАфів "Ятрані", але і від "Формули смаку". Здається хтось поспішає щось встигнути. І цікаво яким буде фінал...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua