Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/local/5ab460be84ec2/

Мер Дружківки В.Гнатенко за діалог з громадськістю!

museum-ukraine | 23.03.2018 04:04

Це ще раз доводить, що єдина мета як влади, так і громадськості – це співпраця, яка покликана спільно вирішувати нагальні проблеми.

Мер Дружківки В.Гнатенко за діалог з громадськістю!
Ефективна взаємодія держави і громадянського суспільства є однією з важливих передумов розвитку демократії. Успішність цієї взаємодії зумовлюється постійним діалогом, удосконаленням практики взаємовідносин, активною участю громадян у державних справах. Такий діалог між громадськими організаціями та владою міста налагоджений у Дружківці. Представники міської ради та виконавчого комітету постійно беруть участь у семінарах та тренінгах, щоб глибше зрозуміти проблемні питання громадського сектору. Так 12-13 березня була взята участь у регіональній конференції "Влада та громадськість: від комунікації до партнерства" у м. Святогірську.

Захід був проведений громадською організацією "Точка доступу" спільно із спілкою Ukraine NGO Forum за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Координатор проекту "Програма співпраці громадськості представників органів місцевого самоврядування в Донецькій та Луганській областях" Наталя Боровська завітала до Дружківської міської ради 21 березня 2018 та висловила подяку міському голові Валерію Гнатенку за активне долучення представників відділів виконкому до проекту. Це ще раз доводить, що єдина мета як влади, так і громадськості – це співпраця, яка покликана спільно вирішувати нагальні проблеми.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua