Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Одноповерхова Новомиколаївка не забута


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Зустріч з виборцями в неформальних умовах нещодавно відбулася на одній з вулиць одноповерхової Новомиколавці.

Одноповерхова Новомиколаївка не забута
Зустріч з виборцями в неформальних умовах нещодавно відбулася на одній з вулиць одноповерхової Новомиколавці. Місце де вона проходила була межею між двома виборчими округами на минулих виборах. Саме по вулиці Михалевича (колишня Профінтерна) пролягла невидима, але зафіксована на минулих місцевих виборах межа виборчих округів N24 та N27. Вибори проходили по новій виборчій системі, що виключала мажоритарну, яка обирала конкретну особу. Конкретні кандидати були лише прикріплені до округів в своїх партійних списках. От і трапилося що в цих округах хоча і були по кілька закріплених кандидатів, але за новою партійно-виборчою системою жоден не зміг набрати такого відсотку голосів в своєму партійному списку щоб здобути депутатський мандат.

От і трапилося, що чисто своїх депутатів багато округів не мають. А на додачу, навіть ті, що мають з лихої волі міської ради через "неугодність" депутатів керівництву ради залишилися без фінансової підтримки. До цих двох округів доля теж не дуже прихильна. Десь є приймальні прикріплених депутатів, але... Трохи поталанило з кандидатами в депутати, бо один з них підприємець Олександр Крившенко мешкає на окрузі N24. За час, що минув після останніх виборів колишній і майбутній кандидат живе життям округу. Рік тому разом з кандидатом у депутати Глібом Підковським організовував ремонт дорожнього покриття на вулицях Севастопольській та Братислаській на проміжку від ковбасного цеху мера до річки, і часто спілкується в сусідами виборцями, цікавлячись їх потребами. А потреби у приватному секторі різні: відсутність асфальтних шляхів та ремонт доріг, освітлення вулиць, відсутність дитячих гральних майданчиків.

На зустріч до виборців, яких зібралося кілька десятків чоловік прийшли депутат міської ради та голова фракції партії "Батьківщина" Олександр Цертій і кандидати в депутати від цієї ж партії Олександр Крившенко та Гліб Підковський. Мова йшла про ситуацію в міській раді, про кризу, яка зпричинилася через між депутатські конфлікти інтересів та міського голови і секретаря. Говорили про відірваність міського голови від потреб мешканців міста та його авторитарний стиль керівництва радою. Олександр Цертій розповів про вимоги депутатів від демократичної коаліції до своїх опонентів та намір не відступати від висунутих вимог. До речі, присутні на зустрічі виборці Новомиколаївки погодилися з думками депутата і теж поставили під ними свої підписи. І таких підписів зібралося вже більше ніж набрав голосів на минулих виборах міський голова Андрій Райкович.

Під час останньої зустрічі з мешканцями двох майже повністю одноповерхових округів говорили предметно про будівництво дитячого грального майданчика майже на місці зустрічі. Чому саме там, на місці зустрічі, бо мешканка одного з сусідніх будинків запропонувала землю під клумби біля свого будинку використати таким чином на громадські потреби. Одразу було гуртом вирішено не відкладати реалізацію цієї справи. Присутні Олександр Крившенко та Гліб Підковський запевнили сусідів-виборців, що протягом найближчого місяця майданчик буде створено.

На зустрічі йшла відверта розмова про вулиці, яким поталанило на Новомиколаївці більше, бо вони ведуть до ковбасного цеху міського голови. Там і асфальт і освітлення, і лише їх не миють шампунем, як у арабських еміратах. Говорили про придушення бізнесу "чужих мерові людей", про побори в школах та лікарнях, тарифи на проїзд та погане транспортне сполучення та прибирання вулиць комунальними службами.

Основним у цій зустрічі було те, що одноповерхова частина колись "елітної" Новомиколаївки не забута депутатами та кандидатами партії "Батьківщина". Навіть через півтора року після виборів та за три до нової виборчої кампанії небайдужі партійці, які мешкають поруч живуть одним життям, одними потребами з громадою та переймають про звичайні покращення. То ж не за горами і маленьке свято в мікрорайоні – відкриття майданчику для дитячих пустощів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua