Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/local/58d8f00c3b58f/

Банк "АРКАДА" підтримав "Капітальний суботник" активістів "НВП Екосервіс"

museum-ukraine | 27.03.2017 13:57

Пляжі в нашому місті повинні бути чистими та вільними для доступу громади, люди повинні мати змогу відпочивати біля водойм, рибалити, а не дихати отруйним повітрям біля стихійних сміттєзвалищ.

Банк ''АРКАДА'' підтримав ''Капітальний суботник'' активістів ''НВП Екосервіс''
В суботу, 25 березня 2017 року, відбувся захід під назвою "Капітальний суботник". Громадські організації, активісти та просто небайдужі кияни не стали чекати і самотужки зробили чистішим своє місто.

Ініціатором заходу стала громадська організація "ЕкоГромада". Приємно зазначити, що до доброї справи приєднались: сімейний банк "АРКАДА", котрий став головним спонсором події і вже не вперше допомагає громаді в справах екології, будівельний магазин "Епіцентр", комунальне підприємство "КП Плесо", ТОВ "НВП Екосервіс", ТОВ "Голден проект", громадські організації "ЕкоГромада", "Salo-мандри", "Морські рибалки", "Україна.Воля.Життя", "Дарницька Громадська Варта", "Водно-спортивний комплекс "Видубичі", "Націонал-патріотичний рух України" та просто небайдужі кияни.

Небріж став першим в списку генерального прибирання, де була задіяна важка техніка та створена нова зона відпочинку, а саме – невеликий пляж. Активісти вирівняли частину берега екскаватором та підсипали ділянку піском, після цього техніка була задіяна для прибирання будівельного сміття. Також було встановлено 10 баків для сміття.-Громада в цей день провела суботники на територіях Десенки Чорторий – Деснянського та Дніпровського району, Миколайчик, Сонячне, Наталка, водоймі по вул. Закревського – розповів один з ініціаторів акції, лідер ГО "Екогромада", Валентин Рак, – Люди не чекають милості від якихось абстрактних депутатів, бо розуміють, що це їх берег, де вони відпочивають, купаються, де гуляють їх дітки. Кілька годин попрацювали на себе і всіх киян!

Пляжі в нашому місті повинні бути чистими та вільними для доступу громади, люди повинні мати змогу відпочивати біля водойм, рибалити, а не дихати отруйним повітрям біля стихійних сміттєзвалищ.

Зробимо Київ чистішим разом!!!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua