Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кропивницький. Курєри. Работоргівля

Газета "Наше місто і село" співпрацювала з работоргівцями з Росії

Василь Чорний | 18.11.2016 16:48

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Газета "Наше місто і село" з Коривницького співпрацювала з работоргівцями з Росії

Газета "Наше місто і село" з Кропивницького співпрацювала з работоргівцями з Росії. Це видання, яке фактично належить апологету "русского міра" бізнесмену Євгену Бахмачу сприяла через оголошення про піших кур'єрів продажу у рабство громадян України. Про схему залучення українців до роботи в наркотрафіках та потрапляння у рабство розповів на всю Україну Перший канал Українського телебачення 18 листопада 2016 року.

Чи випадково це? Ймовірно, що навіть ні, бо фактичний господар газети напряму чи через своїх підлеглих дав, або міг дати команду за "іудині срібники" друкувати об'яви про "роботу кур'єрів" на вигідних умовах.

А чи заробили журналісти такі брудні гроші, і чи розбагатіли? В цьому, мабуть, розберуться правоохоронні органи. Не виключено, що об'яви друкували і інші ЗМІ. Широка реклами велася і в маршрутках міста, зокрема на маршрутах КТ "Автолегіон Варванської Ю.В." та інших.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua