Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кіровоград. МАФи. Бойове братство

А тут звідки не візьмись, і "тимурівці" взялись...

Василь Чорний | 18.04.2016 08:11

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

До вас в город не забігали невідомі садити без вашого відома невідомо для кого якусь картоплю? Ото ж, а як би забігли, то як би ви віднеслись до сторонніх, що порпаються на чужому городі? А можливо то тимурівці, що прийшли саме для вас робити добру справу. Аналогічна ситуація сталася 9 квітня у центрі міста.

 А тут звідки не візьмись, і ''тимурівці'' взялись...
До вас в город не забігали невідомі садити без вашого відома невідомо для кого якусь картоплю? Ото ж, а як би забігли, то як би ви віднеслись до сторонніх, що порпаються на чужому городі? А можливо то тимурівці, що прийшли саме для вас робити добру справу. Аналогічна ситуація сталася 9 квітня у центрі міста.

Електронні ЗМІ з великою порцією брехні повідомили про намір та початок зведення нових торгівельних павільйонів у центрі міста біля готелю "Київ". Почали досить не ординарно для міста – з дозволів та переносу комунікацій. Коли почали працювати комунальники, за договором з орендарем землі та для безпеки перехожих, почали зводити огорожу. Аж раптом, група невідомих громадських "активістів" втрутилася в цей процес, погрожуючи понівечити будівельників та розтрощити паркан. Цих велетнів громадської думки долучили до роздмуханого ними скандалу представники місцевої влади на чолі з заступником міського голови. Після довгих переговорів тимчасову огорожу прибрали. Матеріальні цінності у вигляді металевих стійок та листів склали біля невеличкої будки охоронця.

Другою дією вистави на сцені понівеченого тротуару стала поява у вихідний день, а то була субота 9 квітня, не тіточок з "Зеленого господарства", а молодиків з інструментом. Ці тимурівці серед біла дня і перекопали дві з трьох клумб, що були добре утрамбовані. На них нічого не росло крім одного єдиного куща червоних тюльпанів. На одній з клуб невідомі висадили в ряд десятка два аналогічних, але вже лежачих тюльпанів та п'ять кущів троянди. Ситуація станом на 12 квітня: ті ж "невідомі тимурівці" навіть приходять з відрами води поливати "свої насадження".

А "тимурівці" хто? За деякими джерелами, це саме та навіжена громадськість, яку журналісти називали в різних публікаціях то тітушками орендаря землі, то "воїнами АТО", то ще якось. Але здебільшого твердять що то саме "Бойове братство", де верховодить пан Олег Кокуленко. Людина авторитетна серед свого кола, активна, неодноразово з'являлася в різних ситуаціях на мітингах, круглих столах та обговореннях та екранах місцевого телебачення. До цього моменту був патріотом на всі 100%, і навіть запропонував декого з "місцевих сепаратистів" лишити звання почесного громадянина міста за проросійські дії. Це для воїна АТО гідний вчинок! А ще представники братства перекривали центральну вулицю міста в знак протесту проти зволікання з виділенням землі учасникам АТО. І йшло все нібито нормально і логічно... А тут загралися. Чи нудно стало окремим активістам в затишші після "здобутих громадсько-суспільних перемог", чи в такий спосіб, користуючись "бойовим громадським авторитетом", намагаються підібратись до влади, чим підвищити власну самооцінку. Прийшли трощити огорожу, яка просто, на їх думку, зайва в центрі міста.

А як з іншими огорожами панове? Наприклад з тою, що огороджує просто через дорогу навкіс чималу ділянку землі? Чого з нею не розберетесь? Ніхто не посилав і не замовляв "виставу"?

А на останок про тюльпани. На орендованій землі хазяйнує користувач. Чи є це незаконним самозахопленням?! А свідома демонстративна посадка квітів на місці, де повинні початися ремонтні та будівельні роботи чи не є ні чим іншим, як програмуванням майбутніх провокацій та різного галасу? Висновок простий: тюльпанам з трояндами відведена у майбутньому роль "міни уповільненої дії" керованої "бойовими братчиками". І прикро, що на вигляд здорові хлопці займаються провокаціями "на виклик". Як воно буде далі для них, міста та суспільства покаже час. Але навіщо програмувати неспокій, "спекулювати геройством" та підігрувати тим, хто можливо завтра не просто кине, але ще просто далеко втече за "національним звичаєм пересічного керівника-невдахи" в інші краї


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua