Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Багатощабельна брехня: ніяких документів крім порожніх слів та тиску відсутнім авторитетом

Василь Чорний | 16.04.2016 20:26

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ситуація під готелем "Київ" тимчасово урегульована і нейтральна. Почалося з установки огорожі за правилами безпеки проведення земляних робіт... Огорожа декому не сподобалася. До їх числа потрапили "активісти" незрозумілої спрямованості, ветерани АТО з незрозумілими претензіями, а ще до цього долучили депутатів міської ради, і навіть заступника місько

Багатощабельна брехня: ніяких документів крім порожніх слів та тиску відсутнім авторитетом
Ситуація під готелем "Київ" тимчасово урегульована і нейтральна. Почалося з установки огорожі за правилами безпеки проведення земляних робіт... Огорожа декому не сподобалася. До їх числа потрапили "активісти" незрозумілої спрямованості, ветерани АТО з незрозумілими претензіями, а ще до цього долучили депутатів міської ради, і навіть заступника міського голови замість "самого". Перша особа міста, кажуть, за сталим звичаєм перебував в Австрії. Ну то таке, майже особисте, якби місто про те посилено не пліткувало.

Прибулий заступник міського голови людина у місті нова, що перебуває у своєму кріслі лише завдяки волюнтариській волі нового міського голови пана Андрія Райковича, за особисті заслуги перед ним самим. На жаль,сказане під час конфлікту чиновником про самовільну забудову не було нічим підтверджене. А от у орендаря землі ПП "Балтімор", як зясувалося при журналістському розслідуванні, навпаки – все є. І договір оренди, і необхідна прив'язка майбутньої тимчасової споруди, і угода з комунальниками. То що то було? Невже прозорий натяк на відкати для когось з чиновників?

Для прояснення ситуації варто викласти дещо з законодавства, зі знанням якого можливо у чиновників, а тим паче активістів нелади. Наприклад:

Стаття 26-1 Закону України "Про благоустрій населених пунктів",

на яку посилається у своєму листі Дніпро-водоканал, передбачає, що:

" Стаття 26-1. Дозвіл на порушення об'єктів благоустрою

1. Порушення об'єктів благоустрою, пов'язане з виконанням

суб'єктами господарювання земляних та ремонтних робіт,

здійснюється на підставі дозволу на порушення об'єктів благоустрою

виконавчого органу сільської, селищної, міської ради (далі -

дозвіл), крім випадків, встановлених абзацами другим – четвертим

частини першої цієї статті.

Дозвіл на порушення об'єктів благоустрою не вимагається, якщо

земляні та ремонтні роботи здійснюються:

особами, які мають документ, що посвідчує право власності або

право користування земельною ділянкою, у тому числі право

земельного сервітуту;

у складі підготовчих або будівельних робіт, право на

виконання яких оформлене у встановленому законодавством порядку.

..."

Копії доданих документів підтверджують факт наявності у ПП "Балтимор" права користування земельною ділянкою на підставі договору оренди, укладеному з територіальною громадою ще у 2008 році.

Закон "Про планування та забудову територій", на який іноді представники влади посилаються, втратив чинність з 17.02.2011 року. Також втратив свою чинність і наказ Держбуду N219 від 2001 року на підставі Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства N 103 від 05.07.2011, який призначений для використання уповноваженими органами містобудування та архітектури та іншими суб'єктами містобудування при вирішенні питань забудови присадибних, дачних і садових земельних ділянок.

Таким чином, ми бачимо, що з трьох законодавчих норм, на які послалися чиновники як на підставу для зупинення робіт по перенесенню водопровідних мереж, дві взагалі не діють, а перша має виключення, під яке підпадає ПП "Балтимор".

Цей факт, на мою думку, свідчить про те, що представник міської влади зупинив встановлення тимчасових споруд зовсім НЕ у зв'язку з порушенням суб'єктом підприємницької діяльності законодавства. Навпаки, зараз залежні від міської влади структури під адміністративним тиском змушені поспіхом шукати та "притягати за вуха" якісь норми, які б виправдали силове втручання в процес встановлення тимчасових споруд, на які є всі необхідні дозволи.

Час спливає, і не важко здогадатися в який бік. Незабаром, якщо не пришвидшити процеси, стікає термін дії прив'язки для забудови, до якого необхідно розпочати роботи. Які наслідки дій чиновників здогадайтесь самі...

Прикро, що до цього галасу приєднали "громадськість", як ширму для прикриття. Як не пригадати дії терористів, які вперед дуже часто виставляють заручників, щоб убезпечити себе. Ця ситуація нагадує подібну, але "воюють" здається за відкати. То ж і виходить така собі вистава "Ата-бати, де відкати?"

А що місцеві журналісти, яких іноді називають четвертою владою? А вони на підтанцьовці у однієї з трьох попередніх влад – виконавчої. Вони виконують роль хлопчиків і дівчаток по виклику. Намітила влада скандал чи показуху – викликала, прибігли і написали, як їм кажуть без перевірки фактів та документів. Фактаж з одних рук, стан речей на віру, а документи та дозволи то так. Що може в них побачити малограмотна людина? А якщо грамотна, то не все покажуть, не розкажуть про заковики та ньюнсию Це все до того, що аналогічний випадок і з павільйонами по вулиці Соборній. Журналістам повідомили, що у підприємців ніби все є, але ми відмінимо їх прив'язку! Візьмемо і відмінимо, вишлемо перед цим комісію, знайдемо недоліки та невідповідності, складемо акт, так далі!

Складається вражання що серед підприємницької рівності є ще рівніші, яких не чіпають, бо вони мабуть комусь свої, або комусь занесли. Чи не схоже це на "мафію проти певних МАФів"? Дуже небезпечно при монтажі помилитися на 20 сантиметрів, і не дай Боже, на півметра чи метр! Якщо помилки немає, то не виключено, що її все ж знайдуть, як в кіно і не тільки кіно наркотики чи зброю під час обшуку. Таке вже було в Кіровограді минулого літа з парочкою бігбордів по вулиці Попова, які небезпечно зависли на цілих... сантиметрів

Багатощабельна брехня: ніяких документів крім порожніх слів та тиску відсутнім авторитетом

Багатощабельна брехня: ніяких документів крім порожніх слів та тиску відсутнім авторитетом


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua