Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Сержант Нерослік знову в АТО з виставкою картин!

Сержант Нерослік знову в АТО з виставкою картин!

Віктор Тригуб | 5.04.2016 03:54

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Психологи знають, як швидко у подібних місцях настає фронтове здичавіння, починаються нервові зриви, психічні розлади... У цьому і проявляється сенс поняття Сила Мистецтва!

Ю.Нерослік – художник, "каратель". Майже півтора роки фронту...


Сержант Нерослік знову в АТО з виставкою картин!
Виставка відомого художника Юрія Неросліка в Костянтинівці! Далі поїзди не йдуть. Зона АТО. Тут починається Третя лінія оборони...

І картини з мирними пейзажами, портрети, патріотичні плакати... Молодший сержант 92 бригади ЗСУ Нерослік знову в АТО. Без АКМ, у цивільному одязі. Презентує персональну виставку. Мистецтво завжди краще війни!

-Колекції плакатів Юрія Неросліка є у всіх основних музеях і закладах культури Донеччини! – заявила начальник Управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна, – Тому, коли ми дізналися, що Юрій готує персональну виставку картин, зробили все, аби презентація пройшла саме у нашій області! Адже, його бойовий шлях розпочався саме у нас – Волноваха, Старобешеве, Іловайськ... Сподіваюся, після Костянтинівки, роботи Майстра побачать і в інших містах!

Юрій Нерослік народився у 1962 році у Первомайську Луганської області. У Харкові закінчив школу, 1981 року пішов до армії. Працював на ХТЗ, у бізнесі, отримав спеціальність програміста. Був дизайнером. Арт-директор Музею плакату України при журналі "Музеї України".

У 2014 році пішов добровольцем в зону АТО. Сапер 92 бригади ЗСУ. Був під Іловайськом, у Щасті... Створив неймовірну серію патріотичних плакатів, які мають міжнародну популярність у соціальних мережах, використовуються у масових акціях в багатьох країнах. Організатор майже 100 плакатних виставок у прифронтовій зоні.

Після демобілізації повернувся у Харків, несподівано почав писати картини. В основному – пейзжі. Тема любові до рідної землі, патріотизм, проходить у всіх його творах.

Вдячні організаторам – Управління культури і туризму Донецької ОДА, Міський комунальний заклад культури "Палац культури та дозвілля" Костянтинівки, Музей плакату України при журналі "Музеї України" та ГО "Гуманітарна ліга"!

Інформаційний спонсор – Національне газетно-журнальне видавництво.

Наступна художня виставка Юрія Неросліка – дизайнерські роботи. До Мар'їнки не пустили – лише вікна вставили – знову снаряди прилетять. Можливо – вістря удару – ВОЛНОВАХА! Можливо музей Новомихайлівки – Перша лінія оборони. Наше завдання – показати, що і у прифронтових містах можна проводити мистецькі акції. Художники, скульптори повинні перестати боятися Третьої лінії оборони, де живуть люди, відповідно, діють заклади культури.

Психологи знають, як швидко у подібних місцях настає фронтове здичавіння, починаються нервові зриви, психічні розлади... У цьому і проявляється сенс поняття Сила Мистецтва!

Ю.Нерослік – художник, "каратель". Майже півтора роки фронту...

Окрема тема – мандрівка зоною АТО, через десятки блок-постів з картинами... Ще раз звертаємо увагу на безглузді обмеження для преси і громадських діячів! Там, де ростуть діти повинне бути культурне життя!

Чекайте анонсів!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", куратор виставки


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua